Hande Ataizi: Ben hala 27 yaşındayım!

Hande Ataizi ile nişanlısı Dinç Aydoğdu, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Geçen hafta 47 yaşına giren oyuncu, kendisine "47 yaşına girdiniz" diyen bir muhabire "Terbiyesiz terbiyesiz konuşma" sözleriyle takıldı.

15.09.2020    12:42

Bir süredir Bodrum'da tatilde olan Hande Ataizi ile nişanlısı Dinç Aydoğdu önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Geçen hafta doğum gününü kutlayarak 47 yaşına giren oyuncu, kendisine "47 yaşına girdiniz" diyen bir basın mensubuna, "Terbiyesiz terbiyesiz konuşma" sözleriyle şakayla takılarak, "Biz enerjileri öyle vermiyoruz, ben hala  27 yaşındayım, arkadaşlarım da öyle diyor" dedi.

Ataizi, sözlerine "Çok güzel iki şey aldım biri Leon'dan, biri annemden, biri de Dinç'den. Oğlum Leon da altı yaşında oldu, o da benim gibi eylül doğumlu. Tatil bitti şimdi geldik gerçeğe dönüş, işler güçler durumu şimdilik. Şehir hayatına girdik" diyerek devam etti.
 
“EN BÜYÜK HEDİYEM OĞLUM”

Oyuncu, oğluyla arasında geçen konuşmayı da "Leon'a dedim ki 'Hani benim hediyem?', 'Anne hani ben senin için çok güzel büyük bir hediyeydim?' dedi. Benim için en büyük hediye onun varlığı" muhabirlerle paylaştı.
 

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 15.09.2020 - 12:43
Sıradaki Haber Yükleniyor