Hakan Taşıyan'ın sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme! 'Dualarınızı eksik etmeyin'

Yaklaşık 5 aydır Ankara Şehir Hastanesi'nde tedavi gören Hakan Taşıyan'ın karaciğer nakline ihtiyacı olduğu duyurulmuştu. Şarkıcının sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yapıldı.

04.03.2021 15:52 | Son Güncelleme : 04.03.2021 15:58

Ankara'da yaşayan 48 yaşındaki ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 1 yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı.

Hakan Taşıyan, tedavisinin ardından taburcu edildi.  Ancak, 5 ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Burada yapılan tetkitlerin ardından Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

Hastanenin Onkoloji bölümünde tedavi altına alınan Taşıyan için, acil olarak böbrek ve karaciğer nakline ihtiyaç olduğu tespit edildi.  Ailesinden alınan örnekler sonucunda Taşıyan'ın kız kardeşinin böbreğinin Hakan Taşıyan'a nakledilebileceği belirlendi. Ancak Taşıyan'a karaciğer için herhangi donör bulanamadığı öğrenildi. 

SAATLER SONRA BELLİ OLACAK!

Taşıyan'ın karaciğer donörü hakkında ise şarkıcının yakın arkadaşı Hakan Yılmaz umut verici bir açıklamada bulundu. Yılmaz, "Karaciğer donörü ile ilgili gelişmeler var. 3-4 saat içinde durum netlik kazanacak" dedi.

DUA İSTEDİ

Öte yandan Taşıyan, hasta yatağından sevenlerine sosyal medya hesabından seslendi. Şarkıcı, "Dualarınıza ihtiyacım var gönül dostlarım. Tekrar görüşmek dileğiyle Hakan Taşıyan" mesajını paylaştı. 

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor