Hadise yeni akım başlattı! Makyajsız meydan okumada son durum

Sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü şarkıcı , makyajsız videosunu yayınlayarak yeni bir akım başlattığını duyurdu. Hadise, oyuncu arkadaşı Seda Bakan'a meydan okudu. Seda Bakan'ın yanıtı gecikmedi.

22.02.2021 16:41 | Son Güncelleme : 23.02.2021 14:27

Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım'la aşk yaşayan Hadise, yaklaşık 12.5 takipçili Instagram hesabında yeni bir akım başlattı. 35 yaşındaki şarkıcı, makyajsız videosunu yayınlayarak doğal güzelliğini gözler önüne serdi.

Takipçilerini de makyajsız paylaşımlar yapmaya davet eden Hadise, oyuncu arkadaşı Seda Bakan'a meydan okudu. 

Hadise’nin meydan okumasına karşılık veren Bakan, makyajsız paylaşımına "Canım Hadise; #makyajsızpazartesi challenge kabul edildi ve bu challenge Hazal Türesan'a yollandı" notunu düştü.

Türesan da Seda Bakan'ın meydan okumasına "Elbette ki makyajsız da güzeliz canım Seda Bakan..." yanıtını verdi makyajsız bir fotoğrafını paylaştı.

Hadise’nin başlattığı yeni akım ünlü isimler arasında kısa sürede yayıldı. 

AŞKINI KOLUNA YAZDIRDI

Oyuncu Kaan Yıldırım'la evlilik yolunda ilerleyen ünlü şarkıcı Hadise, sevgilisi ile kendi isminin baş harflerini koluna yazdırdı. 

Geçtiğimiz günlerde ilişkilerine yeniden şans veren ünlü çiftin önümüzdeki yaz nikah masasına oturacağı konuşuluyor.

AYRILIĞA UZUN SÜRE DAYANAMADILAR

Hadise ile oyuncu Kaan Yıldırım, 2020’nin son günlerinde yollarını ayırmıştı. Ayrılığa uzun süre dayanamayan Hadise ve Kaan Yıldırım, 4 gün sonra bir araya geldi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor