Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvalarının kirası dudak uçuklattı! "Uğursuzluk getirecek"

Magazin Haberleri
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvalarının kirası dudak uçuklattı! "Uğursuzluk getirecek"

Sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Mehmet Dinçerler ve Hadise geçtiğimiz gün boşanan İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol'un evini dudak uçuklatan bir fiyata kiraladı. Hadise ve eşinin bu tercihi ilginç yorumlara neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler oturacakları eve karar verdi. Boşanan İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol'un evinde karar kılan Hadise ve kocası yeni evleri için de kesenin ağzını açtı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvalarının kirası dudak uçuklattı! "Uğursuzluk getirecek" - Resim : 1

Takıntılı hayranı yüzünden İstinye'deki evini boşaltıp Göktürk'e geçen ünlü şarkıcı, tercihini yine gözlerden uzak olacakları bir yerden yana kullandı. Hadise ile Mehmet Dinçerler, Riva’dan bir villa kiraladı. Takvim'in haberine göre; ünlü çift evinin aylık kirası 50 bin TL.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvalarının kirası dudak uçuklattı! "Uğursuzluk getirecek" - Resim : 2

YEDİ TANE ODASI VAR

Riva'daki bir villayı aylık 50 bin TL'ye kiralayan Hadise ve Mehmet Dinçerler, yedi odası bulunan yeni evlerinde şimdilik sadece hafta sonları kalacakları öğrenildi.

Hadise, eğer burada yaşamaya alışırsa ikilinin burada değeri yaklaşık 15 milyon TL olan evlerden de satın almayı planladığı söyleniyor.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in aşk yuvalarının kirası dudak uçuklattı! "Uğursuzluk getirecek" - Resim : 3

"UĞURSUZLUK GETİRECEK"

Hadise ve Mehmet Dinçler'in bu pahalı tercihi sosyal medyada "Boşanmış çiftin evini kiralamaları uğursuzluk getirecek" yorumlarına neden oldu. 

Kaynak: Diğer

Hadise Mehmet Dinçerler Hadise ev kirası İbrahim Çelikkol magazin haberleri