Gülşen son haliyle Serenay Sarıkaya'ya benzetildi

Ünlü şarkıcı Gülşen, son haliyle oyuncu Serenay Sarıkaya'ya benzetildi. Mini şortlu ev haliyle sosyal medyada gündem olan Gülşen, dikkatleri üzerine çekti.

04.04.2021 14:47 | Son Güncelleme : 04.04.2021 14:52

Gülşen, 2016 yılında aranjör Ozan Çolakoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Evliliklerini gözlerden uzak yaşayan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, 2017'de oğulları Azur Benan'ı kucaklarına almanın sevincini yaşamıştı. Son olarak şortlu ev halini "Yeni şarkımı hemen şimdi dinletebilsem" ve "Böyle güzel olmasam" notlarını düşerek paylaşan güzel şarkıcı, sosyal medya kullanıcıları tarafından Serenay Sarıkaya'ya benzetildi.

Takvim'in haberine göre; paylaşımın ardından sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına giren 44 yaşındaki Gülşen'in güzellik sırları merak konusu oldu.

SIRRI SUSAM YAĞI

Fit görüntüsünü her daim koruyan Gülşen, haftanın belirli günleri detoks içecekleri tüketiyor. Popçunun bir diğer sırrı ise susam yağı.

Güzel şarkıcı, uyanınca hemen florürsüz diş macunuyla diş temizliği yapıyor. Ardından 1-2 tatlı kaşığı susam yağı ile dilini temizliyor. Gülşen, suyu ise oda sıcaklığında tüketip Ph'ının yüksek olmasına dikkat ediyor.

Sıradaki Haber Yükleniyor