Gülben Ergen, Okan Bayülgen'e kızdı: Defne Samyeli'de böyle değildin

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, TV100'de Okan Bayülgen'in sunuculuğunu üstlendiği 'Nokta' programına konuk oldu. İkili arasında gergin anlar yaşandı.

20.01.2021 17:08 | Son Güncelleme : 20.01.2021 17:09

2020'nin son günlerinde yeni albümü 'Seni Kırmışları' hayranlarının beğenisine sunan şarkıcı Gülben Ergen, geçtiğimiz akşam Okan Bayülgen'in programına konuk oldu. Gülben Ergen, Bayülgen'in soruları karşısında köşeye sıkıştı. 

Okan Bayülgen, Gülben Ergen’e, “Sen aslında kimi sanatçıların yapmak istediği şeyi de yapmak istiyorsun. Yani Zuhal Olcay gibi, Leman Sam gibi de olmak istiyorsun ancak kimse buna izin vermez. Çünkü sanatçılar kamplara ayrılılar. Bahsettiğim durum siyasi kamplaşma değil, ancak bir kamplaşma vardır” yorumunda bulundu.

Gülben Ergen bu durum karşısında tepki gösterdi. Ergen, “Aranıza beni almak için takla atarsınız da belli etmezsiniz’ dedi. Okan Bayülgen de “Evet ama sadece konuşmak için” deyince stüdyoda gerginlik yaşandı. 

Ünlü şarkıcı, “Defne Samyeli’de hiç böyle değildi. Gayet efendi efendi… Ne oldu? Coşkulandın sen” diyerek çıkışta bulundu.

SEREN SERENGİL İLE KIYASLADI

Okan Bayülgen, ardından Ergen’e “Kimin altında çalıştığını neden söylemiyorsun? Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin?” sorusunu yöneltti.

Seren Serengil ile davalık olan Gülben Ergen, “Elbette Seren Serengil, Emrah ben… Beş kere dedirtecek ismi, bütün çabası bu ve bundan zevk oluyor” yanıtını verdi.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor