Gökhan Özen'den eski eşi Selen Sevigen'e sert yanıt: Yazıklar olsun!

Şarkıcı Gökhan Özen, kendisinden şikayetçi olan ve uzaklaştırma kararı alınmasını talep eden eski eşi Selen Sevigen hakkında konuştu. Özen, çocuklarına kötü davranmadığını söyleyerek, olayın kaleme aldığı bir kitap nedeniyle başladığını söyledi.

14.09.2020    12:40

Gökhan Özen ve eski eşi Selen Sevigen arasındaki gerilim gittikçe yükseliyor. Boşanmanın sonrasında sık sık polemik yaşayan ikiliden Selen Sevigen, baba ve çocuklar arasındaki ilişkinin yeniden düzenlenmesi için dava açtı. Selen Sevigen’in iddiaları ise magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. 

Selen Sevigen dava gerekçesinde, Gökhan Özen’in kendisine çocuklarının önünde hakaret ettiğini ve nafaka ile diğer sorumluluklarını yerine getirmediğini ifade etti. Gökhan Özen sosyal medya hesabı üzerinden eski eşi hakkında konuştu.  

 

 

"KIZLARIMA AVAZ AVAZ BAĞIRDI"

Gökhan Özen, konu ile ilgili sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Kızım köpek istedi buldum, aldım, iki kızım da çok mutluydular. Eski eşim eve geldi köpeği evden çıkarttırdı ki, bahçeli evde oturuyor, kızlarım ağlamaya başladı, o da kızlarıma avaz avaz bağırdı, tüm konu ve benim uyarım bu nedenleydi” diyen Özen, Sevigen’in babasının da kızına bağırdığını söyledi.

"YOKSULLUK NAFAKANA İHTİYACIM YOK"

Çocuklarının masraflarını karşıladığını ifade eden Özen, şöyle devam etti:

“Senin yoksulluk nafakana ihtiyacım yok’ dedikten 3 sene sonra ne bir telefon ne e-mail ne avukat vasıtasıyla hiçbir nafaka talebi olmuş mu? Hayır. İstememiş. İstemediğini de sözlü belirtmiş zaten. Üç sene sonra çıkıp yanına gazetecileri de alarak karakollara gitmesini samimi bulmuyorum. Kendi kin ve öfkesi için çocuklarını böyle bir olayın içine atmasını da samimi bulmuyorum.

Yüz yüze bile olunmayan 30 saniye sürmüş bir tartışma sonrası polis koruması istiyorum diye karakollara gitmiş. Korumaya ihtiyacı yok. Derdi başka.

Ne mi? Böyle bir konu 10 yıldır yoktu. ‘Sen benim ailemi kitap mı yapıyorsun?’ diye bana sorduğu gün ben de ‘Hayır adı üstünde Yalandan Hikayeler, yani hepsi hayal ürünü kişi ve hikayeler’ dedim. Bunun hemen ardından, çocuklarla irtibatım ortak telefon numarasını ulaşılmaz kılmaları sureti ile bir anda kesildi. Sonrasında hem benim üstümde hem de çocukların üzerlerinde psikolojik baskı yaratıldı.

Boşanma sözleşmemizde 1 saat önceden haber vererek her gün çocuklarımı görme hakkım olduğu yazılı ama şu an bu maddeyi yok sayarak beni çocuklarımdan mahrum ediyor ve sonra da kendi kendini tekzip ederek babaları çocukları arayıp sormuyor, diye basına konuşuyor.

Saatli saatsiz çocukların yaşadığı eve geliyor diyor. 4 yıldır tek gece göstersin ki çocuklar uyuduktan sonra evden ayrılmadığım. Yazıklar olsun. Hukuki yoldan tüm haklarımı sonuna kadar arayacağım.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gökhan Özen (@gokhanozenonline) on

 

Kaynak: Haber Global

Son Güncelleme : 14.09.2020 - 12:41
Sıradaki Haber Yükleniyor