Futbolcuları ifşa eden fenomen Beren Güney, cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti

Beşiktaş'ın yeni transferi Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları ifşa eden Instagram fenomeni Beren Güney, seneler önce cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti.

14.02.2020    15:40

Beşiktaşlı futbolcu Mohamed Elneny'nin kendisine attığı mesajları "Ya bu futbolcuların benimle derdi ne acaba" diyerek paylaştığı fenomen Beren Güney'den şaşırtan bir itiraf geldi. 

Instagram'da cesur paylaşımlar yapan ve 95,8 bin takipçisi olan Beren Güney, seneler önce cinsiyet değiştirdiğini itiraf etti. Güney, cinsiyet değiştirdiğini şu sözlerle açıkladı:


"Artık sizden gizlim saklım yok ve herkesin her şeyi öğrenmesinin zamanının geldiğini düşünüyorum. Başta ailem olmak üzere en yakın arkadaşlarımın desteğiyle bu paylaşımı yapacak cesareti kendimde bulabildim. Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğum görüntüye sahibim ve kendimle gurur duyuyorum. Kimse dışardan göründüğü gibi değildir ve kimsenin içinde neler yaşadığını bilemezsiniz. Eğer içinizden birine bile ışık tutabiliyorsam ve güç verebiliyorsam ne mutlu bana. Hayallerinizin peşinden gidin. Kendinize ve potansiyelinize inanmaktan asla vazgeçmeyin!"


1985 doğumlu Beren'in, eski isminin Tolga İmanoğlu olduğu ortaya çıktı.

Son Güncelleme : 14.02.2020 - 15:41
Sıradaki Haber Yükleniyor