FOX'tan bomba dizi! Başrollerde ünlü isimler var

Dizi Haberleri Evlilik Hakkında Her Şey
FOX'tan bomba dizi! Başrollerde ünlü isimler var

Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır ve Sarp Akkaya'nın başrollerde yer aldığı MF Yapım imzalı FOX'un yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'in çekimleri başladı.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturduğu, senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’nun uyarladığı, MF Yapım imzalı FOX’un yeni dizisi “Evlilik Hakkında Her Şey, seyirciyle buluşmak için gün sayıyor. 

FOX'tan bomba dizi! Başrollerde ünlü isimler var - Resim : 1

BBC yapımı, “The Split” dizisinin uyarlaması olarak ekrana gelecek “Evlilik Hakkında Her Şey”in kadrosunda birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. 

FOX'tan bomba dizi! Başrollerde ünlü isimler var - Resim : 2

Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Fırat Altunmeşe, Tülin Ece, Bertan Asllani, Cevdet Arıcılar, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmü, Emine Ada Sezer, Mila Kasarcı ve Erdal Küçükkömürcü ve Sumru Yavrucuk gibi birbirinden başarılı isimlerin kadrosunda bulunduğu dizide; Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine olan tepkileri ve farklılıkları işlenecek.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY’İN KONUSU

Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden göreceğimiz dizide; Çolpan (Sumru Yavrucuk) boşanmış, Azra (Gökçe Bahadır) uzun yıllardır evli, Güneş (Tülin Ece) evlilik arifesinde ve Sanem (Gökçe Eyüboğlu) ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla “Evlilik Hakkında Her Şey”; aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzenini gözler önüne sermekten çekinmeyecek hikayeleriyle ekrana gelecek…

Evlilik Hakkında Her Şey yakında FOX TV’de…

Kaynak: Haber Global

dizi dizi haberleri Evlilik Hakkında Her Şey Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisi konusu Evlilik Hakkında Her Şey ne zaman Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosu Evlilik Hakkında Her Şey kimler oynuyor Fox TV FOX TV dizileri Gökçe Bahadır