Savaşçı 5. sezon ne zaman başlıyor, Savaşçı yeni oyuncular kimler?

FOX TV'nin sevilen dizisi Savaşçı 5. sezonuyla ekrana dönmeye hazırlanıyor. Yeni oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Savaşçı ne zaman başlıyor? İşte detaylar...

22.02.2021 12:50 | Son Güncelleme : 23.02.2021 09:40

Savaşçı dizisinin 100. bölümü merakla bekleniyor. Dizinin 5. sezonunun 2. tanıtımı yayınlandı. Peki, Savaşçı dizisinin 5. sezonu ne zaman ekrana gelecek? 

SAVAŞÇI 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Savaşçı'nın 100. bölümün ne zaman ekrana geleceği merak konusu. Yapım şirketinden dizinin yayın tarihiyle ilgili resmi bir açıklama gelmedi. FOX TV'nin resmi internet sayfasında ise yeni bölümlerin yakında yayınlanacağı belirtiliyor. 

SAVAŞÇI DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

'Bordo Berelilerin' hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer yer alıyor. 

SAVAŞÇI DİZİSİNİN YENİ OYUNCULARI KİMLER?

Savaşçı'nın 5. sezonunda oyuncu kadrosuna Tamer Karadağlı, Serenay Aktaş, Cem Kurtoğlu gibi isimler dahil oldu. 

Dizide, Tamer Karadağlı Albay Oktay Göktürk karakterine, Serenay Aktaş Teğmen Selcen Efe karakterine, Cem Kurtoğlu ise Mösyö karakterine hayat verecek.

SAVAŞÇI 5. SEZON 2. TANITIMI

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor