Flaş iddia! Reza Zarrab-Hadise ilişkisini falcı ortaya çıkardı

Reza Zarrab ile Hadise ilişkisi magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ebru Gündeş'in 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a açtığı boşanma davasının ardından ortaya atılan iddiaya göre, Zarrab-Hadise ilişkisini falcı ifşa etmiş.

18.04.2021 09:24 | Son Güncelleme : 18.04.2021 14:47

İki gündür magazin basınını kasıp kavuran, Hadise-Reza Zarrab ilişkisi iddiasının yankıları sürüyor. Hürriyet yazarı Orkun Ün, bugün kaleme aldığı "Hadise’yi ‘falcı’ yaktı" başlıklı yazıda ikilinin ilişkisinin falcı tarafından ortaya çıkarıldığını ileri sürerek şunları söyled:

"İki ismin yaşadığı yasak aşkı ortaya çıkaran bir ‘falcı’. Reza Zarrab, Ebru Gündeş ve Hadise’nin yıllardır falına bakan biri var. O kadın bir gün Reza Zarrab’ın davetiyle fal bakmak için Miami’ye gidiyor. Ve o son gidişinde Zarrab’ın evinde ‘Hadise’ ile karşılaşıyor. Olan bitenden kimseye bahsetmemesi isteniyor ama gizemli falcı İstanbul’a döner dönmez Ebru Gündeş tarafından ‘sıkıştırılıyor’. Ebru Gündeş’in ısrarlarına dayanamayan falcı her şeyi anlatıyor ve Hadise ile Reza Zarrab ilişkisinden böylece Ebru Gündeş emin oluyor."

Orkun Ün yazısına şöyle devam etti:

"Gündeş mahkemeye verdiği dilekçede, eşinin ilişki yaşadığı kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını belirtmişti. Buraya dikkat... Ebru Gündeş isim vermiyor ama ‘ima’ ediyor. Çünkü Hadise ile Gündeş’in dostlukları çok eskiye dayanıyor."

Sıradaki Haber Yükleniyor