Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bitiyor mu? Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey
Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bitiyor mu? Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapıyor?

Dünyaca ünlü 'The Split' dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin final yapacağı iddia edildi. Dizi hayranları tarafından Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin final tarihi merak konusu oldu. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey dizisi final yapıyor mu?

MF Yapım imzalı FOX için çektiği Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her hafta yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Dizi hakkında final iddiaları sosyal medyada gündeme geldi. Evlilik Hakkında Her Şey’in hayranları dizinin devam edip etmeyeceğini merak ediyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapacak?

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY FİNAL Mİ YAPIYOR?

Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu Evlilik Hakkında Her Şey dizinin senaryosunu da Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Halil Ersan kaleme alıyor. Gökçe Bahadır, Barış Kılıç ve Sumru Yavrucuk'un başrollerde yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin sezon sonunda final yapacağı iddia ediliyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bitiyor mu? Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapıyor? - Resim : 1

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY SON (26.) BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azra’nın müvekkilini ikna etmek için söylediği yalanın ortaya çıkması işlerin daha da karışmasına yol açar. Hande için ise bu durumu kabullenmek hiç kolay değildir. Sanem’in tam da Bora’ya aşık olduğunu düşündüğü anda Ural’ın onu araması, duygularını sorgulamasına yol açar. Bir yol ayrımının ortasında kalan Sanem’i zor bir karar beklemektedir. Büyük aşkına kavuştuğu anda, yeni bir krizle karşı karşıya kalır. Çolpan DNA testindeki krizi çözmek için Sanem’den yardım alır. Fakat Tekin’in bunu yapmak için bir şartı vardır. Tekin’in istediği şey, hem kendisi hem de Çolpan için işleri iyiden iyiye zorlaştırır.

Erman ve Çolpan’ın aşklarını yaşamadan önce geçmişleriyle ilgili vermeleri gereken son bir sınav vardır. Bora’nın elde ettiği sürpriz bir bilgi Demet ve Kerem davasının seyrini değiştirir. Azra, Efe’ye verdiği söz ve müvekkiline karşı mesleki sorumluluğu arasında bir tercih yapmak zorunda kalır.

Kaynak: Haber Global

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizi Evlilik Hakkında Her Şey final Fox TV