Evliliğinin üzerinde karabulutlar dolaşan Bensu Soral'dan dikkat çeken mesaj

2018′de rüya gibi bir törenle dünya evine giren Bensu Soral ile Hakan Baş, evliliklerindeki krizi aşmaya çalışıyor. Bensu Soral, bu sefer pırlantasının gözleri kamaştırdığı alyansıyla mesaj gönderdi.

Evliliğinin üzerinde karabulutlar dolaşan Bensu Soral'dan dikkat çeken mesaj

Son dönemde evliliklerinin sallantıda ollduğu konuşulan Bensu Soral ile Hakan Baş çifti ile ilgili ortaya atılan ihanet iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Bensu Soral'ın eski partneri Kubilay Aka ile ortaya çıkan samimi görüntülerinin ardından, Hakan Baş'ın da Mahmut Kırmızıgül'ün eski sevgilisi Mina Ceran'la adı aşk dedikodularına karışmıştı.

Tüm bu iddiaların ardından çift, ortak bir açıklama yapmıştı.

"EVLİLİĞİMİZLE İLGİLİ HASSAS BİR SÜREÇTEYİZ"

Soral ve Baş, "Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadelerini kullanmıştı.

DÜĞÜNDE ORTAYA ÇIKTILAR

Evliliklerinde kriz olduklarını itiraf eden oyuncu ve iş insanı, bir arkadaşının düğüne birlikte katıldı. Uzun bir aradan sonra yan yana görüntülenen ikilinin, neşeli halleri dikkat çekti.

PIRLANTALI ALYANS DİKKAT ÇEKTİ 

Düğünde Soral'ın pırlantalı alyansı da olması dikkatlerden kaçmadı.