Evine girerken saldırıya uğramıştı! Serenay Sarıkaya korkunç olay sonrası ilk kez konuştu

Magazin Haberleri
Evine girerken saldırıya uğramıştı! Serenay Sarıkaya korkunç olay sonrası ilk kez konuştu

Serenay Sarıkaya evinin önünde saldırıya uğradıktan sonra ilk kez konuştu. Keyifsiz haliyle dikkat çeken Sarıkaya saldırganın ofisteki insanları korkuttuğunu, yardımcısına da saldırdığını söyledi. Sarıkaya açıklamasında "Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim" dedi.

Evinin önünde geçtiğimiz akşam saldırıya uğrayan Serenay Sarıkaya, dün Maslak'ta görüntülendi. Ünlü oyuncunun yaşanan olaydan dolayı bir hayli keyifsiz olduğu gözlendi.

Evine girerken saldırıya uğramıştı! Serenay Sarıkaya korkunç olay sonrası ilk kez konuştu - Resim : 1

"UZUN ZAMANDIR TEHDİT OLUŞTURUYOR"

Ünlü oyuncu, "Çok uzun zamandır yakın çevreme ve bana tehdit oluşturacak hareketlerde bulunuyor. Ofise de saldırmıştı aynı kişi. Evime kadar gelip böyle ciddi şeyler yapacağını düşünmemiştim açıkçası. Şikayet ettik umarım daha ileri gitmeden hallolur" dedi.

Evine girerken saldırıya uğramıştı! Serenay Sarıkaya korkunç olay sonrası ilk kez konuştu - Resim : 2

"YARDIMCIMA DA SALDIRDI"

"Ben şahsı hiç tanımıyorum" diyen Sarıkaya, "Ofis arkadaşlarımı da korkuttu o gün, araçlara da zarar verdi. Ofisteki insanlara baya korku dolu anlar yaşattı. Dün de yardımcım Fatih Bey'e saldırdı, arabaya saldırdı. Şikayetçi oldum, Fatih Bey de oldu. Bugün tekrar görüşmeye gideceğiz halledeceğiz inşallah" ifadelerini kullandı.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Söz konusu kişinin, oyuncuya takıntılı olduğu ve adım adım takip edip, taciz ettiği öğrenildi. Sarıkaya, saldırı sırasında oluşan maddi hasarın önemli olmadığını sözlerine ekledi.

Saldırı sırasında oyuncunun şoförü durmak yerine direkt siteye giriş yapmıştı. Sarıkaya, olay sonrası hemen karakola gidip şikayette bulunmuştu.

Evine girerken saldırıya uğramıştı! Serenay Sarıkaya korkunç olay sonrası ilk kez konuştu - Resim : 3

UMUT EVİRGEN SORUSU

Sevgili Umut Evirgen'ın olay sonrası evine geldiği hatırlatılan Sarıkaya, "Teşekkür ederim arkadaşlar, sizleri de yağmurun altında beklettim" dedi.

BARIŞTIRAN SALDIRI

Ünlü oyuncu, Etiler Karakolu'nda şikayetçi olduktan sonra evine gitmişti. Olayları duyan Umut Evirgen, soluğu arasının açık olduğu sevgilisinin yanında almıştı. Ünlü işletmeci, dört korumayı Sarıkaya'nın evinin önüne bırakmıştı.

Kaynak: Haber Global

Serenay Sarıkaya magazin magazin haberleri Serenay Sarıkaya saldırı Umut Evirgen