Esra Dermancıoğlu'dan itiraf: Eski eşim beni aldattı

Eşinin kendisini aldattığını ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, "Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bunu adalet sistemine de sokmuyorum" ifadelerini kullandı.

09.04.2021 01:19 | Son Güncelleme : 09.04.2021 01:20

Son zamanlarda Murat Balcı ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündemden düşmeyen Esra Dermancıoğlu, Youtube'da Armağan Çağlayan'ın konuğu oldu. Magazini medeni bulmadığını, onu eleştirenlerle aynı dilde konuşmadıklarını söyleyen Dermancıoğlu, eşinin kendisini aldattığını da söyledi.

Dermancıoğlu eşinin kendisini aldattığını şu sözlerle anlattı:

“Biz bir seyahate gideceğiz. O gece arkadaşlarımız gitti, berjerde oturuyoruz. Elinde viski sallıyor. Birden 'bir şey mi oldu, sen beni aldatıyor musun?' dedim. 'Evet' dedi. Sonra konuştuk, çok konuştuk. Sonra da boşandık. Şimdi çok tatlıyız. Benim kızımın babası çok da şeker bir adam. Ama yani sıkılmış...”

“BİR ERKEĞİN BENİ ALDATMASI ASLA SORUN DEĞİL”

Dermancıoğlu, “Bir erkeğin beni aldatması bana asla bir sorun değil. Bunu adalet sistemine de sokmuyorum. Bir erkeğin ya da bir kadın birbirini aldatma konusun asla adalet içine sokmuyorum. Bu başka bir güdü, istemiyordur başka bir şeydir” ifadelerini kullandı. 

Sıradaki Haber Yükleniyor