Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 180. bölüm fragmanı yayınlandı! Savaş başlıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin heyecanla beklenen 180. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 180. bölüm fragmanı...

25.01.2021 15:14 | Son Güncelleme : 25.01.2021 16:07

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Sanem Çelik ve Yunus Emre Yıldırımer'in yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 180. bölümü, ATV'de 26 Ocak Salı günü saat 20.00'de yayınlanacak. 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM'DE NELER OLACAK?

Hayriye Çakırbeyli'nin ani ölümü Çakırbeylilerin yanı sıra tüm dostlarını derinden sarsmıştır. Hızır Çakırbeyli yasını tutarken bir yandan da içlerindeki hainin peşine düşer.

Hızır Çakırbeyli annesinin kabrinde vasiyetini yerine getirmek için sabahlarken bir yandan da haini ortaya çıkarmak için kurduğu planı devreye sokar. Eşi Ceylan Çakırbeyli'nin de yardımıyla kendisine kurulan pusudan sağ çıkan Hızır Çakırbeyli, başka bir şokta hainin Ebru çıkmasından yaşar. Ceylan Çakırbeyli'nin her zaman yanında olan Ebru, ailenin ve yeraltı dünyasının bütün sırlarını bağlı olduğu şebekeye bildirmiştir.

Hayriye Çakırbeyli'nin vasiyetiyle Ebru'ya evlenme teklifi eden Behzat Façalı'ya ise sevenleri durumu anlatmak için plan yapar. Ebru'nun hainliğini öğrenen Behzat Façalı, sinirini ise evlerine baskın yapan Kaya'dan alır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 180. BÖLÜM FRAGMANI

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor