Eski mankene hapis şoku! Nefise Karatay yarı çıplak masaj yaptırırken…

Magazin Haberleri
Eski mankene hapis şoku! Nefise Karatay yarı çıplak masaj yaptırırken…

Nefise Karatay, Ortaköy'deki bir masaj salonuna gitmiş ve masaj yaptırırken, odaya iş insanı Tolga Balta'nın girdiğini iddia etmişti. Tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Nefise Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açıldı. Mankenin 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

Nefise Karatay, gittiği masaj salonunda iş insanı Tolga Balta ile sıra kavgası yaşamıştı. Olay, mahkemeye taşındı. Masör tanıklık yaptı. Savcılık Karatay'a hakaret ve tehdit suçlarından 4 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

Nefise Karatay, yarı çıplak masaj yaptırırken, iş adamı Tolga Balta'nın odasına girip kendisine hakaret ettiğini iddia etmişti. Ancak odadaki masör, ünlü mankenin 'Ben Nefise Karatay'ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz. Görürsünüz gününüzü" deyip küfür ettiğini öne sürdü. Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre Karatay'ın hakaret ve tehdit suçlamasıyla 4 yıla kadar hapsi isteniyor.


Ünlü manken Nefise Karatay, geçtiğimiz ekim ayında İstanbul Ortaköy'de bulunan bir sosyal tesise gitti.
Masaj yaptırmak için akşam saatlerine randevu alan manken, randevu saatinin gelmesinin ardından masaj odasına girdi.

Masaj odasında yarı çıplak bir şekilde masaj yaptırdığı esnada iddiaya göre içeriye iş insanı Tolga Balta girdi. Sıranın kendisinde olduğunu söyleyen Balta, "Ben masaj yaptırmaya geldim, buradan çıkın" şeklinde konuştu.

Nefise karatay

Ünlü manken soyunuk vaziyette olduğunu, kapıyı kapatarak Balta'nın dışarı çıkması gerektiğini söyledi.
Masaj odasında bulunan masör ise Balta ile Karatay'ın tartışması sonrası olaya müdahale etti.
Bu sırada polisi arayan ünlü mankenin ihbarı üzerine olay yerine polis ekipleri geldi.

KÜFRETTİ

Savcılıkça yürütülen soruşturmada masör olaya tanıklık etti. Tanık Kevser G., olay sırasında içeride bulunan kişinin "Ben Nefise Karatay'ım çıkmıyorum, saatinde gelseydiniz, s... gidin.
Görürsünüz gününüzü" şeklinde bağırdığını beyan etti. İş adamı ve sevgilisi, Karatay'la uzlaşmayı reddetti.
Tanık beyanı sonrası savcılık tarafından Karatay hakkında, hakaret ve tehdit suçlarından dava açıldı. Karatay'ın 4 yıla kadar hapsi isteniyor.

'KAPIYI ÇALDIK, SES GELMEYİNCE AÇTIK'

Nefise Karatay, gittiği merkezde olay günü Tolga Balta'nın kendisine hakaret ve tehdit içerikli sözler sarf ettiğini ileri sürerek şikayetçi oldu.
Balta ise nişanlısıyla masaj odasının kapısını tıkladığını, ses gelmemesi üzerine sevgilisinin kapıyı açtığını, Karatay'ı gördüğünde ise kapıyı kapatıp sıranın kendilerinde olduğunu söylediğini iddia etti. Ancak Karatay'ın kendilerine hakaret ve tehdit ettiğini ileri sürdü.

 

Kaynak: Haber Global

Nefise Karatay Ortaköy magazin haberleri Magazin Son Dakika Tolga Balta kimdir