Eski eşi silahlı saldırıya uğradı: 'Berdan Mardini'den şüpheleniyoruz!'

Büyükçekmece'de çocuklarını görmeye giden Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Karademir, uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı. Karademir'in avukatı, yaşanan olayla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

19.06.2021 16:14 | Son Güncelleme : 19.06.2021 16:27

Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Mardini'nin silahlı saldırı sonrası vurulması magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Fatoş Mardini’nin avukatı UçanKuş TV’ye yaptığı açıklamada eski eşini Berdan Mardini’nin vurdurduğundan şüphelendiklerini söyledi.

“ÖLÜM TEHDİTLERİ ALIYORDUK”

İşte Fatoş Mardi’nin avukatının o açıklaması;

Fatoş Hanım, Berdan Mardini ile Mart ayında boşandı ve velayet babaya verildi. Bugün de Fatoş Hanımın görüş günüydü çocuğunu almaya giderken vuruldu. Aslında mahkeme kararında yatılı kalmasına izin var ama Berdan Mardini izin vermiyordu. Sabah 10 gibi alıp akşam 6 gibi bırakıyordu.

Bugüne kadar hep ölüm tehditleri alıyorduk. ‘Ülkeyi terk edeceksin, Fransa’ya geri döneceksin’ diye. Bu olayların başımıza geleceğini tahmin ettiğimiz için koruma kararı da aldırmıştık zaten.

Bugün tam Hadımköy’ün orada Migros var ve ışıkların önünde motosikletli 2 kişi geldi ve onlardan 1 tanesi 5 el ayaklara doğru ateş etti. Fatoş Hanım ev hanımı olduğu için hiçbir ticaret yapmıyor ve hayatında husumetli olacağı hiçbir kişi yok. Biz Berdan Mardini’den şüpheleniyoruz."

Sıradaki Haber Yükleniyor