Emanet dizisinde büyük şok: Siz kardeşsiniz

Emanet
Emanet dizisinde büyük şok: Siz kardeşsiniz

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinin 239. bölümünde büyük bir şok yaşanıyor. 'Siz kardeşsiniz' repliği bölüme damgasını vuruyor.

Kanal 7'de hafta için günlük olarak yayınlanan Emanet dizisinde büyük  bir şok yaşanıyor.

Dizinin 239. bölümünde büyük bir sır ortaya çıkyor. 28 Ekim 2021 Perşembe günü yayınlanacak bölümde ölüm döşeğinde ortaya çıkan sır dizideki tüm dengeleri değiştirecek.

İşte "Siz kardeşsiniz" repliğiyle güne damgasını vuracak Emanet'in 239. Bölüm Fragmanı

Emanet dizisinin konusu:

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

Emanet emanet 239. bölüm emanet 239 bölüm fragmanı emanet fragman izle kanal 7 dizileri