Emanet 233. bölüm fragmanı yayınlandı: Seher alyansını takıyor!

Emanet
Emanet 233. bölüm fragmanı yayınlandı: Seher alyansını takıyor!

Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan'ın başrolleri paylaştığı günlük dizi Emanet'in 233. bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölümünde, Seher alyansını takıyor. İşte detaylar...

Kanal 7'nin reyting rekorları kıran günlük dizisi Emanet, 2'nci sezonuyla seyirci karşısına çıkıyor. 

Dokunaklı bir aşk hikayesini ekranlara yansıtan Emanet'in 233. bölüm fragmanı yayınlandı.

Emanet 233. bölüm fragmanı yayınlandı: Seher alyansını takıyor! - Resim : 1

EMANET 233. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaman’ın Seher’in parmağına taktığı alyans, artık her şeye yeniden başlayacaklarının en büyük delilidir. Ali ve Duygu, hiç beklemedikleri anda büyük bir tehlikenin içinde kalmıştır. Düştükleri bu tuzaktan kurtulmayı başarabilecekler midir?

Emanet 233. bölüm fragmanı yayınlandı: Seher alyansını takıyor! - Resim : 2

EMANET DİZİSİ 233. BÖLÜM FRAGMANI

EMANET DİZİSİ OYUNCULARI

Emanet dizisinin oyuncu kadrosunda, Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay yer alıyor. 

Emanet 233. bölüm fragmanı yayınlandı: Seher alyansını takıyor! - Resim : 3

EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşadığı büyük yıkımdan sonra yeğeni Yusuf’u da alarak her şeyden uzakta iki kişilik bir dünya kurar. Kurduğu bu yeni hayat, Seher’in karşısına yeni insanlar çıkarmış ve geçmişin izlerini silmek için bir fırsat vermiştir.

Abisini korumak için söylediği yalan yüzünden Seher’i ve yeğenini kaybeden, ölüm kalım mücadelesinden çıkan Yaman’ın ilk işi, Seher ve Yusuf’un peşine düşmek olur. Ancak onlara ulaşmak tahmin ettiğinden daha da zor olur. Seher, ardında hiçbir iz bırakmamıştır. Yusuf’la birlikte kurduğu mütevazı hayatına alışmak için büyük çaba harcayan Seher, hiç tahmin etmediği bir anda karşısında Yaman’ı bulur. Bu karşılaşma ikisi için de kolay olmayacaktır. Çünkü aralarındaki aşk ne kadar büyükse onları ayıran yalan da o kadar büyüktür. Aradan geçen onca zamana ve onları ayıran acıya rağmen, Yaman’ı karşısında gören Seher’in kararı ne olacaktır?

Hayatında mesleği dışında hiçbir şeye yer bırakmayan Ali için artık tek amaç suçluları yakalamak ve adalete teslim etmektir. Ekibiyle birlikte giriştikleri bir operasyon karşısına Duygu’yu çıkarır. Sert, kuralcı ve katı biri olan Duygu, bir o kadar da başarılı bir polistir. Amirlerinin emri sonucunda Duygu ile çalışmak zorunda kalan Ali, bu ortaklığın zor günlerin habercisi olduğunun farkındadır. Çatışmalı işbirliği, zamanla birbirlerini tanımaya başlayan Ali ve Duygu’yu farklı bir maceraya sürükler. Duygu’nun gelişi, kendini dünyaya kapatan Ali için yeni bir hikâyenin başlangıcı olacak mı?

Kaynak: Haber Global

Emanet dizisi Emanet Emanet dizisi ne zaman Kanal 7 kanal 7 dizileri Emanet dizileri haberleri Emanet dizisi 233. bölüm Emanet dizisi 232. bölüm izle Emanet dizisi hangi kanalda Emanet dizisi oyuncuları Emanet dizisi konusu nedir dizi dizi haberleri