Emanet 138. Bölüm İzle

Kanal 7'de dizisinin 138. Bölümü, 17 Mart 2021 Çarşamba günü yayınlandı. İşte Emanet dizisinin 138. bölümünü tek parça full olarak seyredebileceğiniz link. Emanet 138. Bölüm İzle.

18.03.2021 08:54

Emanet'in 138. Bölümü 17 Mart Çarşamba günü Kanal 7'de yayınlandı.

138. BÖLÜMDE NE OLDU

Seher’in aşk hakkında söyledikleri Yaman’ın kafasını daha da fazla karıştırmıştır. Yaman tarafından uğradığı haksızlıklar karşısında Seher içinse tek bir yol kalmıştır.

137. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Emanet’te bu akşam çok öfkelenen Seher Yaman’ın karşısına dikilir. Yaman ne yapacak? Seher’in, Yusuf söz konusu olduğunda engel tanımayacağını bilen Yaman, karşısında bambaşka bir Seher bulur.

EMANET DİZİSİNİN KONUSU

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

EMANET 138. BÖLÜM İZLE

Emanet dizisinin 138. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link.

EMANET DİZİSİNİN KÜNYESİ

Yönetmenler: Ayhan Özen, Taner Tunç

Yardımcı Yönetmen: Umut Keten

Görüntü Yönetmeni: Ömer Yılmaz

Proje-Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Oyuncular: Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay,

Senaryo: Başak Yazı Odası

Yapım: Karamel Yapım

Müzik: Minör

Sanat Yönetmeni: Saadet Parlak

Kostüm Sorumlusu: Gerçek Bitmez

Sıradaki Haber Yükleniyor