x

Haber Global

Ebru Yaşar'ın canlı yayınında Okan Bayülgen sürprizi

Son şarkısı 'Kalmam'la iki haftada yaklaşık 7 milyon kez dinlenen Ebru Yaşar, Instagram'dan canlı yayın yaptı. Yaşar'ın yayınına ünlü şovmen Okan Bayülgen konuk oldu.

26.03.2020 - 16:19

A -

A +

Çin'in Vuhan kentinde başlayan ve iki aylık bir süre içinde tüm dünyaya yayılan koronavirüs hayatı felç etti. "Sokağa çıkmayın" uyarılarına kulak veren vatandaşlar kendilerini evlerinde karantinaya aldı. Bu isimlerden biri de şarkıcı Ebru Yaşar oldu. Yaşar, zaman geçirmek amacıyla takipçilerine canlı yayın açarak sohbet etti, şarkı söyledi.

Yaşar canlı yayında, "12 gündür evde karantinadayım. Her şerden bir hayır çıkarmamız gerektiğini düşünüyorum. Birbirimize moral vermemiz, destek olmamız lazım. Dünya kendine reset attı. İnşallah bundan sonra insanlar daha bilinçli yaşar" dedi.

ESPRİLER HAVADA UÇUŞTU

Ebru Yaşar, canlı yayınına katılmak isteyen Okan Bayülgen'le yoğun istekten dolayı bir türlü bağlantı kuramayınca çareyi başka bir telefon ile görüntülü aramakta buldu. Bayülgen, ünlü şarkıcıya, "Sırf seninle canlı yayında sohbet etmek için telefonuma Instagram indirdim. Hesabımı ben yönetmiyorum. Sana yüzlerce kez istek gönderdim. Elim ıslaktı, evde ilk kez nohut pilav yaptım ama bir daha Instagram'a girmem" diye konuşurken, espriler havada uçuştu.

CANLI YAYINDA DÜET YAPTILAR

Ebru Yaşar, beğeni toplayan son şarkısı ‘Kalmam’ın söz ve müziğine imza atan Bilal Sonses ile canlı yayında düet yaparak hayranlarına büyük bir sürpriz yaptı.

"HAYAT EVDE GÜZEL"

Yaşar, canlı yayını, "Tüm sağlık çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum. Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca'dan hayırlı haberler bekliyoruz. Hayat evde güzel. Evde kalın" mesajıyla bitirdi.

Son Güncelleme : 26.03.2020 - 16:27
Sıradaki Haber Yükleniyor