Ebru Şallı: Ne ara bu kadar kötü olmuş insanlar

Ebru Şallı: Ne ara bu kadar kötü olmuş insanlar

Oğlu Pars'ı geçtiğimiz yıl kaybeden Ebru Şallı, önceki gün de babasının ölüm haberiyle sarsıldı. Babasını akciğer kanserinden kaybeden Ebru Şallı, onu son yolculuğuna uğurladıktan sonra sosyal medya hesabından ürün reklamı yapınca eleştirilerin hedefi oldu.

8 yaşındaki oğlu Pars'ı geçtiğimiz yıl nisan ayında yaklaşık 3 yıl boyunca mücadele ettiği lenfoma hastalığı nedeniyle kaybeden Ebru Şallı, birkaç gün önce de baba acısıyla yıkıldı.

SOSYAL MEDYADAN ÜRÜN REKLAMI YAPMASI TEPKİ ÇEKTİ 

Ünlü mankenin babası Şükrü Şallı, akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybetti. Şallı'nın önceki gün babasını son yolculuğuna uğurladıktan sosyal medya hesabından ürün reklamı yapması bazı takipçilerinin tepkisine neden oldu.

"NE ARA BU KADAR KÖTÜ OLMUŞ BU İNSANLAR"

Tepkiler karşısında isyan eden Ebru Şallı, sosyal medya hesabından bu mesajı paylaştı: 

"Ne ara bu kadar kötü olmuş insanlar... 'Pes dedirtir' vallahi. Hep mi her şeyin altından bir kötülük çıkarılır. Önce bir başsağlığı dilemeyi öğren. İnsan olmayı beceremiyorsun anladım da dene yani en azından. Senin de annen baban var değil mi? Nihayetinde sen de bir anne babadan doğdun. Azıcık bir Allah korkusu olsun!

Bu arada arkamda koca bir sevgi seli, ordu var; beni yalnız bırakmayan, destekleyen... Başsağlığı dileyen herkese sonsuz teşekkürlerimi ve sevgimi gönderiyorum. İyi ki varsınız. Ben de sizi çok seviyorum. Kalplerimiz hep bir..." 

Kaynak: Diğer

Magazin Haberleri Sosyal Medya