Ebrar Karakurt'tan sevgilisinin dekolteli pozuna dikkat çeken yorum: 'Öldürdün artık nabzımı yoklama'

Magazin Haberleri
Ebrar Karakurt'tan sevgilisinin dekolteli pozuna dikkat çeken yorum: 'Öldürdün artık nabzımı yoklama'

Bir süredir voleybolcu Ebrar Karakurt ile aşk yaşayan İmge, sosyal medya hesabından derin göğüs dekolteli bir pozunu paylaştı. İmge'nin paylaşımına ilk yorum yapanlardan biri Ebrar oldu. Sevgilisinin pozuna dikkat çeken bir yorum yapan Ebrar, "Öldürdün artık nabzımı yoklama" ifadelerini kullandı.

Şimdilerde kariyerine İtalya'da devam eden başarılı voleybolcu Ebrar Karakurt, özel hayatıyla gündem olmaya devam ediyor. Uzun süredir İmge isimli genç bir kadınla aşk yaşayan Karakurt, sevgilisinin iddialı pozuna da dikkat çeken bir tepki verdi.

Ebrar Karakurt'tan sevgilisinin dekolteli pozuna dikkat çeken yorum: 'Öldürdün artık nabzımı yoklama' - Resim : 1

"ÖLDÜRDÜN ARTIK NABZIMI YOKLAMA"

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan İmge, son olarak kırmızı derin dekolteli bir bluzla verdiği pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. İmge'nin cesur göğüs dekolteli pozuna ilk yorum da sevgilisinden geldi. Karakurt, sevgilisinin paylaşımına "Öldürdün artık nabzımı yoklama" yorumunu yaptı.

İTALYA'YA TRANSFER OLDU

12 yaşından beri voleybol oynayan Ebrar Karakurt, Türkiye Milli Kadın Voleybol Takımı'nda gösterdiği performansla adından söz ettirdi veİtalya Kadınlar Voleybol Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara'ya transfer oldu.

İlişkilerini göz önünde yaşamayı tercih eden Ebrar Karakurt ve İmge, sosyal medya hesaplarından da sık sık aşk pozlarını paylaşıyor.

Ebrar Karakurt'tan sevgilisinin dekolteli pozuna dikkat çeken yorum: 'Öldürdün artık nabzımı yoklama' - Resim : 2

Kaynak: Haber Global

İtalya ebrar karakurt magazin magazin haberleri