Dondurucu soğukta saatlerce beklediler! Sahneye çıkmayan Manuş Baba'dan tepkilere yanıt

Magazin Haberleri
Dondurucu soğukta saatlerce beklediler! Sahneye çıkmayan Manuş Baba'dan tepkilere yanıt

Sivas'ta konser verecek olan ünlü şarkıcı Manuş Baba, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadı. Hayranlarının tepki gösterdiği şarkıcı, "Sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek için iptal ettik" ifadelerini kullandı.

Sivas'ta hafta sonunu eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen binlerce kişi, ünlü şarkıcı Manuş Baba'nın konserine akın etti. Ancak hayranlarını saatlerce bekleten Manuş Baba, soğuğu bahane edip sahneye çıkmadı. Tepkilerin odağı olan Manuş Baba ise sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak neden sahneye çıkmadığını anlattı.

Dondurucu soğukta saatlerce beklediler! Sahneye çıkmayan Manuş Baba'dan tepkilere yanıt - Resim : 1
İHA

"HAYATIMIZI RİSKE ETMEMEK İÇİN İPTAL ETTİK"

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda konser için gerekli önlemlerin alınmadığını söyleyen Manuş Baba, sözlerine şöyle devam etti: "Sizlerle kavuşmayı heyecan ve özlem ile beklediğimiz Sivas Yıldız Dağı konserimizi, teknik sözleşmemizin uygulanmaması ve bütün ısrarlarımıza rağmen sahnenin kar ve tipiye uygun kurulmamasından dolayı, sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek (yüksek voltaj, elektrik çarpması, yangın, sahne iskeletinin devrilme riski gibi...) adına ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldık."

Dondurucu soğukta saatlerce beklediler! Sahneye çıkmayan Manuş Baba'dan tepkilere yanıt - Resim : 2
İHA

"MAĞDURİYET İÇİN ÖZÜR DİLERİZ"

"Buraya kadar gelip kavuşmamız adına aynı heyecanı sizlerle taşıyıp konserimizi gerçekleştirebilmek için bütün şartları zorlayıp elimizden geleni bütün ekip arkadaşlarımla yapmamıza rağmen konseri gerçekleştirebilmemiz mümkün olmamıştır. Sahneye çıkmak istemediğimize dair anons hiçbir gerçeği yansıtmadığı gibi hitap tarzı beni ve ekip arkadaşlarımı derinden üzmüştür. Kıymet verip konser alanına gelen değerli Sivas dinleyicilerimizden yaşanılan mağduriyet adına özür dileriz. En yakın zamanda tekrar buluşabilmek, kavuşabilmek dileklerimle."

Dondurucu soğukta saatlerce beklediler! Sahneye çıkmayan Manuş Baba'dan tepkilere yanıt - Resim : 3

"BU YAPTIĞINI KENDİSİNE YAKIŞTIRAMADIK" 

Dondurucu soğukta saatlerce Manuş Baba'yı bekleyenler ise büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Duruma tepki gösteren hayranları, “Biz onun için gelmiştik. Bu soğukta saatlerce onu bekledik. Sahneye çıkmaması bizleri çok üzdü. Bu yaptığını kendisine yakıştıramadık” dediler.

Kaynak: Haber Global

Manuş Baba sivas manuş baba konser magazin magazin haberleri