Didem Soydan'dan çok konuşulacak açıklama: Fantezi için özel ayakkabılarım var

Oyuncu sevgilisi Burak Deniz ile son günlerde koronavirüse yakalandıkları konuşuluyordu. YouTube'daki 'Buralarda Neler Dönüyor Bir Bilsen' programına konuk olan ünlü model Didem Soydan, çarpıcı açıklamalarda bulundu

06.04.2021 08:52

Bugüne kadar yaptığı çarpıcı açıklamaları, hayranlarına verdiği yanıtlar ile sansasyonel çıkışlara imza atan ünlü model Didem Soydan, YouTube'da konuk olduğu programda yine çok konuşulacak, samimi yanıtlarıyla gündeme geldi. Posta'nın haberine göre işte o açıklamalar;

Hastalıkla ilgili korkum var. Babamı o nedenle kaybettim. Travması kaldı. Kristal kürem olsa korktuğum şey başıma gelecek mi onu öğrenmek isterdim.

Zayıf yönlerimle onları göstermeyerek başa çıkıyorum. Annemden böyle gördüm.

Lisede zayıflıktan ölüyordum. 35-40 kilo kadardım. Okulun en havalı kızları Harley Davidson bot giyiyor. Tıknaz kısa boylular. Ergenliğe benden daha önce girmişler, ben ise Safinaz. Annemle bot almaya gittik. Çubuk kraker o botun içine girer mi? Ayakkabıcıya da rezil oldum.

Peçete biriktiriyorum. Anneannem hâlâ gittiği günlerden bana peçete topluyor. Onun hatırına devam ediyorum.

New York’a taşınırken her şeyimi dağıtmak zorunda kaldım. Kütüphanemi bile verdim.

Sevgili seçimlerimde sadece burca dikkat ettim. Belli burçlar benim hayatımda yok. Hayatımda olan insanların hepsi eylül-ocak arası doğmuştur.

Lezbiyenlerden paragraflarca mesajlar alıyorum. Çoğu benim gizlediğimi düşünüyor ve doğru yola gelmeye çağırıyor. Bugüne dek öyle bir ilgim olmadı. Olursa hemen söylerim.

Üç sene önce New York’tan gelir gelmez jetlag halimle kulübe gittim. Alkol mideme dokundu. Bulunduğumuz alandan tuvalete yetişmeye imkan yok. Mutfağa koşup bir kaseye kustum. Onu da dolabın üstüne bıraktım. Çıkışta da basın geldiği için kabı alıp dökemedim.

Eve ayakkabıyla girmem. Ama fantezi için özel ayakkabılarım var.

Sıradaki Haber Yükleniyor