Derya Tuna: "Çapkınlıkta erkeğin suçu yok"

Magazin Haberleri
Derya Tuna: "Çapkınlıkta erkeğin suçu yok"

İbrahim Tatlıses'in eski hayat arkadaşı Derya Tuna, katıldığı bir etkinlikte dikkat çeken bir açıklama yaptı. Çapkınlıkta erkeklerin suçunun olmadığını belirten Tuna, "Kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz" dedi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses ile yıllarca birlikte olan Derya Tuna, Beylikdüzü'ndeki bir alışveriş merkezinde düzenlenen etkinliğe konuk oldu. Seda Akgül'ün sorularını yanıtlayan Tuna, çapkınlıkla ilgili söyledikleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Derya Tuna: "Çapkınlıkta erkeğin suçu yok" - Resim : 1

"ÇAPKINLIKTA ERKEĞİN SUÇU YOK"

Akgül'ün sorusu üzerine çapkınlıkla ilgili düşüncelerinden bahseden Derya Tuna, "Çapkınlıkta erkeklerin suçu yok bence. Ben bile güzel kadına dönüp bakarım. Hanımlar bana kızmasın ama kadından bir hareket gelmezse erkeğin yapacağı hiçbir şey olmaz" ifadelerini kullandı.

Derya Tuna

EVLİLİĞE KAPILARINI KAPATTI

"Bekarlık sultanlık" diyen Tuna, sözlerine şöyle devam etti: "Vallahi, çok rahatım. Evimde bir o tarafta oturuyorum, bir bu tarafta oturuyorum. Yemek yapıyorum, yapmıyorum, kimse bana şu suyu getirsene demiyor, evimde erkek terliği bile yok. Ben oğlumla, ailemle mutluyum."

 

Kaynak: Haber Global

Derya Tuna magazin haberleri ibrahim tatlıses