Demet Akalın'ın kafasına şampanya döktüğü kişi konuştu: "Onur duydum"

Magazin Haberleri

Şarkıcı Demet Akalın, Bodrum konserinde mekan çalışanının başından aşağı şampanya döktü. Sosyal medyada büyük tepki çeken olayın ardından garson olduğu iddia edilen Murat Yaşar “Onur duydum” diyerek yaşananları anlattı. Ayrıca Yaşar'ın garson değil, işletme müdürü olduğu ortaya çıktı.

Bodrum’da konser veren Demet Akalın içtiği şampanyayı elma suyuna benzettikten sonra garson olduğu iddia edilen kişinin başından döktü.

Demet Akalın’ın bu hareketi sosyal medyada büyük tepki çekti. Tepkiler sonrası açıklama yapan Demet Akalın, "O gecede personel şefinin kendisi 'dök dök' diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları zaten garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı?" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın'ın kafasına şampanya döktüğü kişi konuştu: "Onur duydum" - Resim : 1

Açıklamasının ardından sosyal medya kullanıcıları Akalın’a daha çok sert tepki gösterdi. Kullanıcılar garson olduklarını düşündükleri kişiyi koruyan açıklamalarda bulunurken, olayın baş aktörü isim sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

DEMET AKALIN'I SAVUNDU

Başından aşağı şampanya dökülen kişinin garson değil, işletme müdürü Murat Yaşar olduğu ortaya çıktı. Murat Yaşar da, Demet Akalın’ı savundu.

Demet Akalın'ın kafasına şampanya döktüğü kişi konuştu: "Onur duydum" - Resim : 2

AKALIN’I SAVUNDU: AŞAĞILIK BİR DURUM YOK!

Demet Akalın'la çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınlayan Murat Yaşar şu ifadeleri kullandı: 

"Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır.

Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır."

Demet Akalın'ın kafasına şampanya döktüğü kişi konuştu: "Onur duydum" - Resim : 3

Kaynak: Haber Global

Demet Akalın Demet Akalın şampanya döktü Demet Akalın konser magazin haberleri garson şampanya