Demet Akalın, Gülben Ergen'i hedef aldı! Yanıt gecikmedi

Demet Akalın, Gülben Ergen'i hedef aldı! Yanıt gecikmedi

Bodrum'da konser veren Demet Akalın, sahnede yakın arkadaşı Gülben Ergen'i hedef alan açıklamada bulundu. Yaptığı sosyal medya paylaşımı ile şaka yaptığını söyleyen Demet Akalın, Gülben Ergen'i kızdırdı.

Önceki gün Bodrum konserinde hayranlarıyla buluşan Demet Akalın'ın yaptığı açıklama gündem olmuş, Gülben Ergen hayranlarının ise tepkisini çekmişti. Yakın zamanda hayata geçireceği projesini anlatan 49 yaşındaki popçu, "Bir köy okulu yaptırıyorum. Ama Gülben gibi milletten para toplayarak değil, kendi paramla” dedi.

DEMET'İN ŞAKASINA GÜLBEN GÜLMEDİ

Demet Akalın, sosyal medyada bir magazin hesabının yayınladığı, "Demet Akalın, Gülben Ergen'i diline dolamış. Demo şaka yapmıştır. Sizce?" mesajına yorum yazdı. Ünlü şarkıcı, söz konusu paylaşımın altına "Herhalde şaka" yorumunda bulundu. Gülben Ergen ise Akalın'ın 'şaka' savunmasına dikkat çeken bir cevap verdi.

Gönderisine Demet'i etiketleyen Ergen, "Şaka iki kişinin aynı anda gülmesi gereken bir durum değil mi? Derneğimizi, benim yıllardır emeğimi en iyi bilenlerdensin sen" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Magazin Haberleri