Demet Akalın: Biri beni özlemiş

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı , geçen hafta ABD turnesine çıktı. New York ve Miami konserleri çok güzel geçen ve bir yandan da tatil yapan ünlü şarkıcı, aldığı özlem dolu bir mesajı paylaştı.

09.06.2021 21:58 | Son Güncelleme : 09.06.2021 22:10

Yakın arkadaşı Alişan ile birlikte sunduğu 'Demet ve Alişan ile Sabah Sabah' programının bitişinin ardından Seda Sayan ile gerginlik yaşayan ünlü şarkıcı Demet Akalın, soluğu ABD turnesinde alarak sahnelere döndü.

OKAN KURT'UN ADINI ANMIYORDU

Bir yandan konser verip bir yandan tatil yapan Demet Akalın, kızı Hira'ya duyduğu özlemle ilgili sık sık paylaşım yapmasına rağmen boşandığı ve bir süre sonra barışıp birlikte yaşamaya başladığı Okan Kurt'la ilgili tek söz etmiyordu.

AYRI KALMAYA DAYANAMADI 

Ancak Okan Kurt, hayat arkadaşı Demet Akalın'dan kısa süre de olsa ayrı kalmaya dayanamadı.

Aile dostları Alişan'ın 'Özlemiştir' şarkısını paylaşan ve Demet Akalın'ı etiketleyen Okan Kurt'a, Akalın'dan yanıt gecikmedi.

"AAAAA BİRİ BENİ ÖZLEMİŞ"

Kurt'un paylaşımına şaşırarak kendi sosyal medya hesabından aynı kareyi "Aaa, birileri beni özlemiş" notuyla yayınlayan Akalın, hayat arkadaşı kadar romantik bir tepki vermese de Okan Kurt'u karşılıksız bırakmamış oldu.

Sıradaki Haber Yükleniyor