Ceylan Ertem'den Demet Akalın'a tepki: "Rezillik"

Magazin Haberleri

Şarkıcı Ceylan Ertem, Bodrum konserinde mekan çalışanın başından aşağı şampanya döken Demet Akalın'a tepki göstererek "Türk halkı bu şarkıcılara para kazandırmaya ve alkış tutmaya devam eder. Rezillik" dedi.

Sahne aldığı mekanda getirilen şampanyayı mekan çalışanının başından aşağı döken Demet Akalın'a tepkiler devam ediyor.

Ceylan Ertem'den Demet Akalın'a tepki: "Rezillik" - Resim : 1

Twitter gündemine yerleşen Akalın'a bir tepki de meslektaşı Ceylan Ertem'den geldi.

Ceylan Ertem'den Demet Akalın'a tepki: "Rezillik" - Resim : 2

"REZİLLİK"

Twitter hesabından Demet Akalın'ın sahnedeki videosunu yayınlayan Ceylan Ertem, "Garson kardeşim işiniz çok zor. Çok üzüldüm. Türk halkı bu şarkıcılara para kazandırmaya ve alkış tutmaya devam eder, biz de daha çok utanırız. Bu arada harika müzisyenler sürünür. Rezillik" diyerek tepki gösterdi.

NE OLDU?

Olay.az'ın haberine göre, Sahne aldığı mekanda getirilen şampanyayı beğenmeyen Demet Akalın, "Resmen elma suyu vermişsiniz" diyerek elindeki içkiyi garsonun başından aşağı döktü. Görüntülerin kısa sürede sosyal medyada gündem olmasının ardından açıklama yapan şarkıcı, "Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebe değil, çalışanlara bırakıyorum. O gecede personel şefinin kendisi 'dök, dök' diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşterilerde şampanyaları zaten, garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı birilerine? Aman zaten takmıyorum artık böyle şeyleri" dedi.

BAŞINDAN AŞAĞI ŞAMPANYA DÖKÜLEN KİŞİ SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Akalın'ın açıklamasının ardından başından aşağı şampanya dökülen işletme müdürü Murat Yaşar sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan Yaşar, durumun yanlış anlaşıldığını söyleyerek, "Solistimiz ile 2018 yılından bu yana çalışıp birçok yeni proje ve sahnede de birlikte olmaktan onur ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim. Bu durum tamamen espri amaçlıdır. Yıllardır plaj konserlerinde yaptığımız bu şampanya olayı aşağılık bir durum içeren bir şey barındırmamaktadır" ifadelerini kullandı.

Ceylan Ertem'den Demet Akalın'a tepki: "Rezillik" - Resim : 3

Kaynak: Haber Global

Demet Akalın Ceyl'an Ertem Demet Akalın şampanya Demet Akalın şampanya döktü magazin haberleri