Cemal Can Canseven sessizliğini bozdu! Nisa Bölükbaşı hakkında ilk kez konuştu

yarışmasıyla ünlenen Cemal Can Canseven yakın arkadaşı Danla Bilic'in doğum gününü kutladı. Arkadaşlarıyla birlikte partiye katılan Canseven mekan çıkışı Nisa Bölükbaşı ile ilgili soruları yanıtladı.

07.10.2020 12:23

Önceki akşam Nişantaşı’nda Danla Bilic’in doğum gününü kutladıktan sonra kameralara yansıyan ve “Bitmeyen doğum günü kutluyoruz” diyen Cemal Can Canseven, Nisa Bölükbaşı ile haklarında çıkan küslük iddialarına da yanıt verdi.

Katıldığı Survivor 2020 yarışmasıyla adını geniş kitlere duyuran ve şampiyon olan Cemal Can Canseven özel hayatıyla da konuşulmaya devam ediyor. Dün akşam yakın arkadaşın Danla Bilic’in doğum gününü kutlayan Cemal Can, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Survivor yarışmasında Nisa Bölükbaşı ile çok yakın arkadaş olan Canseven'in program bittikten sonra Nisa ile görüşmemesi olay oldu. Gazetecilerin 'Nisa Hanımla görüşmemenizi Danla Bilic mi istedi' soruna cevap veren Canseven, “Her şey sosyal medyada yansıdığı gibi değil. Görüşüyoruz” dedi.

Yarışma boyunca çok samimi olan ikili final gecesinden sonra görüşmedi. Nisa Bölükbaşı, Survivor'dan sonra ailesinin yanına Prag'a gitti. Daha sonra Türkiye'ye döndü.

Barış Murat Yağcı ile sık sık bir araya gelen Nisa'nın yarışmadaki en yakın arkadaşı Cemal Can ile görüşmemesi kafaları karıştırmıştı.

Hatta ikili için ‘yarışma arkadaşlığı’ yorumları yapılmıştı. Cemal Can Canseven ‘görüşüyoruz’ açıklamasıyla bu iddialara son noktayı koydu.

Sempatik hareketleriyle herkesin sevgisini kazanan Cemal Can Canseven, instagram’da rekor bir sayıya ulaşmış 4 milyon kişi tarafından takip edilmişti. Yarışmadan sonra Canseven’i 600 bin kişi takip etmeyi bıraktı.

Sıradaki Haber Yükleniyor