Cem Yılmaz'dan o soruya ilginç yanıt: "Noterde sevişirseniz netice alabilirsiniz"

Cem Yılmaz Magazin Haberleri
Cem Yılmaz'dan o soruya ilginç yanıt: "Noterde sevişirseniz netice alabilirsiniz"

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, katıldığı bir programda, izleyicilerin derdine çare aradı. Yılmaz, kendisine gelen 'sevişme' sorusuna verdiği yanıtla şaşırttı.

Kafa TV'de yayınlanan Dert Dinleme Servisi isimli programa konuk olan Cem Yılmaz, izleyiciler tarafından kendisine sorulan soruları yanıtladı. Derdi olan ve ünlü komedyenden çözüm isteyen izleyicilerden birinin sorduğu soru Cem Yılmaz'ı kahkahalara boğdu.

"KONU BİR ANDA SEVİŞMEDEN ÇIKIYOR"

Bir izleyici ünlü komedyene "Benim derdim sevişirken konsantrasyon Cem Abi. Hemen bozuluveriyor. Yahu kalsana anda kardeşim. Bir anda garip garip düşüncelere dalıp gidiyorum. Konu bir anda sevişmeden çıkıyor, bizim satılmayan arsalar, ödenmeyen borçlar, gelecek kaygısı... Ha bazen konuyu dağıtıyor, o da iyi oluyor da... Yine de bozuyor beni, var mı bir önerin bununla ilgili?" şeklinde soru yöneltti.

Cem Yılmaz

ÖNCE ŞAŞIRDI, SONRA GÜLDÜRDÜ

Soru karşısında şaşkınlık yaşayan Cem Yılmaz'ın ise "Sevişirkenki derdini bana sorman..." şeklindeki yanıtı stüdyoyu güldürdü.

"NOTERDE SEVİŞEBİLİRSİNİZ"

"Yerinde görmem gerekiyor" esprisiyle de ortalığı şenlendiren ünlü komedyen, çözüm önerisi olarak ise "Eğer kamu alanlarında denemediyseniz, özellikle o mekanlarda denerseniz. Örneğin iskan almak için gibi gidiyormuş gibi, tapu dairesine gidebilirsiniz. Noterde sevişebilirsiniz" önerisinde bulundu.

 

Kaynak: Haber Global

Cem Yılmaz youtube magazin magazin haberleri