Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri'yi beğenmeyen izleyiciye cevap

Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri'yi beğenmeyen izleyiciye cevap

Ünlü sinemacı ve komedyen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri için Twitter'dan "Maalesef çok kötü bir seri" yazan bir izleyiciye cevap verdi.

Cem Yılmaz, Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak'ın başrollerde oynadığı Erşan Kuneri dizisi gündemden düşmüyor. 8 bölümden oluşan Erşan Kuneri, geçtiğimiz hafta yayına girmişti. Diziyi çok beğenenler olduğu kadar eleştirenler ve Cem Yılmaz'ın eski yapımlardan uzak bulanlar da oldu. 

Cem Yılmaz, Twitter'da diziyle ilgili yapılan bir paylaşıma "Maalesef çok kötü bir seri" yazan sosyal medya kullanıcısına yanıt verdi.

"LÜTFEN ARTIK BOŞ İŞLERİ BIRAK"

Yılmaz paylaşımında "Hayır Osmancım değil. Yalnızca sana göre değil. Hepsi bu. Lütfen artık boş işleri bırak :) Sevdiğin şeylerden bahset vaktini onlara ver hadi gülüm benim, canım, şeker kardeşim. Seni seviyorum bay" ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz'ın bu cevabına yanıt veren izleyici de "Seviyorum seni abi" ifadelerini kullandı.

İzleyicisinin verdiği cevabın ekran görüntüsünü alıp paylaşan Cem Yılmaz "Bir gönül sayfası daha açıldı. Tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Yaşa Osman" dedi.

İşte Cem Yılmaz ile izleyicisi arasında geçen diyalog;

Cem Yılmaz'dan Erşan Kuneri'yi beğenmeyen izleyiciye cevap - Resim : 1

Kaynak: Haber Global