Cem Yılmaz isyan etti: Bir bitmediniz!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sosyal medyada kendisine aitmiş gibi paylaşılan sözlere tepki gösterdi.

09.06.2021 10:47 | Son Güncelleme : 09.06.2021 15:19

Şu sıralar Netflix için çekeceği Erşan Kuneri dizisinin hazırlıklarını sürdüren Cem Yılmaz, Twitter hesabından isyan etti. 

Yılmaz, bir Twitter hesabından kendisine ait sözmüş gibi paylaşılan yazıya sert tepki verdi. Söz konusu paylaşımı Twitter hesabında alıntılayan Yılmaz, "Bu ülkenin en büyük sorunu bir şeyler geveleyip altına bir isim yazmak olsa gerek! Bir bitmediniz be! Nerede söylemişim bunu? Rüyanda mı?" sözleriyle tepki gösterdi. 

ESKİ EŞİNE NAFAKA DAVASI AÇTI

Cem Yılmaz, 8 yıl önce boşandığı eski eşi Ahu Yağtu’ya çocuğu için ödediği aylık 10 bin dolarlık (85 bin lira) nafakanın 40 bin liraya düşürülmesi için dava açtı.

İstanbul 11. Aile Mahkemesinde görülen ilk duruşmaya Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu katılmazken, tarafların avukatları duruşmada hazır bulundu.

Duruşmada beyanda bulunan Cem Yılmaz’ın avukatı davanın kabulünü istedi. Ahu Yağtu’nun avukatı ise Yılmaz’ın nafaka dışında çocuğuna ödediği eğitim ve sağlık giderlerinin tespitini talep etti.

Mahkeme, Cem Yılmaz’ın çocuğunun eğitim ve sağlık gibi giderlerini karşılayıp karşılamadığına dair delillerin toplanması için duruşmayı erteledi.

ANLAŞMALI BOŞANMIŞLARDI

Yağtu ile Yılmaz, 20 aylık evliliklerini 2013 yılında bitirmişti. Ünlü komedyen, eşine boşanırken 500 bin dolar tazminat ödedi. Yılmaz, ayrıca Ahu Yağtu'ya üç gayrimenkul vermişti.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor