Can Yaman ile Diletta Leotta'nın aşkında sürpriz gelişme

Bir süredir İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Can Yaman, ilişkisinde önemli bir adım daha attı. Yaman, evlilik teklifinin ardından sevgilisi Leotta'nın annesiyle tanıştı.

28.03.2021 13:17 | Son Güncelleme : 05.04.2021 14:01

Bir reklam çekimi için İtalya'ya giden Can Yaman, İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ünlü çiftin reklam amaçlı birlikte olduğu iddia edilse de, Can Yaman ile Diletta Leotta aşkında sürpriz bir gelişme yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Diletta Leotta'ya romantik bir evlilik teklifinde bulunan Can Yaman, evlilik yolunda bir adım daha attı. 

Milliyet'in haberine göre, 'Sandokan' adlı İtalya yapımı bir dizide başrol olarak yer alacak olan Can Yaman, gönlünü kaptırdığı İtalyan güzelin annesi Ofelia Castorina ile tanıştı.

İlişkilerinde attıkları her adım magazin gündeminden düşmeyen ikili, anne tanışmasının ardından Diletta Leotta'nın memleketi Katanya'ya gitti.

500 BİN TL'LİK EVLİLİK TEKLİFİ

31 yaşındaki Can Yaman, kendisinden iki yaş küçük İtalyan spor spikeri Diletta Leotta’nın annesi Ofelia Castorina’nın desteğiyle romantizmi gökyüzüne çıkarmış, bir uçak kiralayıp "Diletta benimle evlenir misin? Seni çok seviyorum. Can" yazılı pankartı, İtalya'nın başkenti Roma semalarında gezdirmişti.

Mairoi plajındaki eski bir gözetleme kulesi olan tarihi lokantayı kapatan, uçak kiralayan Can Yaman, tüm bu organizasyon için servet harcadı. Toplam 500 bin TL’ye 'Evet' yanıtını aldı.

'SİCİLYA'DA NİKAH MASASINA OTURACAKLAR'

Bu yıldırım teklifin; Diletta Leotta’nın hamile kalması üzerine yapıldığı iddia edilmişti. İddialara yanıt vermeyen ünlü çiftin, kısa süre içinde Sicilya’da nikah masasına oturacağı söyleniyor.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor