Camdaki Kız 1. Bölüm İzle

1. bölüm izle. Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız'ın ilk bölüm 8 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlandı. İşte Camdaki Kız dizisinin 1. bölümünü tek parça izleyebileceğiniz link. 

09.04.2021 09:56 | Son Güncelleme : 09.04.2021 09:57

Camdaki Kız dizisinin 1. bölümü Kanal D'de 8 Nisan Perşembe günü yayınlandı.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KONUSU

 Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

CAMDAKİ KIZ DİZİSİNİN KÜNYESİ

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı Camdaki Kız’da; Biricik'in yanı sıra; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç,  Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek’in oyuncu kadrosunda yer alıyor.Dizinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu kaleme alırken yönetmen koltuğunda ise Nadim Güç oturuyor. 

CAMDAKİ KIZ 1. BÖLÜM İZLE

8 Nisan günü Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 1. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

Sıradaki Haber Yükleniyor