Cam Tavanlar 2. Bölüm Full İzle

Show TV'de dizisinin heyecanla beklenen 2. bölümü 16 Haziran 2021 Çarşamba günü yayınlandı. İşte Kubilay Aka ve Bensu Soral'ın oynadığı Cam Tavanlar dizinin 2. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Cam Tavanlar 2. Bölüm tek parça full İzle.

17.06.2021 11:06

Bensu Soral ile Kubilay Aka'nın başrollerini paylaştığı Cam Tavanlar dizisinin 2. bölümü 16 Haziran Çarşamba günü Show TV kanalında yayınlandı. 

CAM TAVANLAR 2. BÖLÜMDE NE OLACAK?

Asude’den koparılan Leyla direnmeye karar verdi. Şimdi her şeye sıfırdan başlama zamanı…

Asude’den koparılan Leyla direnmeye karar verdi. Şimdi her şeye sıfırdan başlama zamanı… Ama bu hiç de kolay olmayacak. Üstelik karşısında dişli bir rakip var artık: Cem…

Leyla’nın ansızın çıktığı bir seyahat, Cem için tehlike çanlarının çalması demek… Cem, Leyla’nın peşinden yollara düşüyor ve ikili, Anadolu’nun bereketli topraklarında kıyasıya bir mücadeleye girişiyor. Fakat ikisinin de hesaba katmadığı tek bir şey var; o da aşk…

CAM TAVANLAR DİZİSİNİN KONUSU

ırnaklarını kazıyarak olduğu pozisyona gelen Leyla (Bensu Soral) ile prestijli bir aileden gelerek hayatta her istediğini kolaylıkla elde eden Cem'in (Kubilay Aka) heyecan dolu rekabeti gözler önüne serilecek.

İkili arasında gerçekleşecek çetin yarışta rüzgar, sürekli yön değiştirirken Leyla ve Cem'in peşini aşk da bırakmayacak.

DİZİNİN OYUNCU KADROSU

Show TV'nin yeni yaz dizisi Cam Tavanlar ekran yolculuğuna başlıyor. Yapımcılığını Kerem Çatay ve Ömer Özgüner’in üstlendiği ‘Cam Tavanlar’ın senaryosu Meriç Acemi’nin imzasını taşırken dizinin yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk oturuyor.

Bensu Soral ve Kubilay Aka’yla beraber Cam Tavanlar'ın oyuncu kadrosunda Hatice Aslan, Utku Ateş, Ahmet Melih Yılmaz, Beril Kayar, Ayten Soykök, Mehmet Bilge Aslan, Şifanur Gül, Alper Kut, Aziz Caner İnan, Gizem Erdem, İsmail Karagöz, Şehnaz Bölen Taftalı, Ayhan Işık ile Cevdet Arıcılar buluşuyor.

CAM TAVANLAR 2. BÖLÜM İZLE

Show TV'de 16 Haziran günü yayınlanan Cam Tavanlar dizisinin 2. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. 

Sıradaki Haber Yükleniyor