Burçin Terzioğlu, Sıla'yla aşk yaşayan İlker Kaleli'yi sildi

Şarkıcı Sıla ile aşk yaşayan oyuncu İlker Kaleli, geçtiğimiz günlerde üç yıl önce ayrıldığı Burçin Terzioğlu'nu sosyal medyada takip etmeyi bırakmıştı. Ünlü oyuncudan eski sevgilisinin bu hamlesine karşılık geldi.

18.07.2021 13:21 | Son Güncelleme : 18.07.2021 14:10

Ocak ayında şef Hazer Amani'den boşanan şarkıcı Sıla, iki ay önce ünlü oyuncu İlker Kaleli ile yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu.

Sürpriz birlikteliğinin yankıları sürerken Kaleli, geçtiğimiz günlerde 2018'de yollarını ayırdığı Burçin Terzioğlu'nu Instagram'dan takip etmeyi bırakmıştı.

Spor eğitmeni olan Umut Duygu ile aşk yaşayan Terzioğlu da eski sevgilisinin bu hamlesinin ardından İlker Kaleli'yi sildi.

2015-2017 arasında yayınlanan 'Poyraz Karayel' dizisinde başrolleri paylaşan Terzioğlu ile Kaleli, 3.5 yıl büyük aşk yaşamıştı. Burçin Terzioğlu, Kaleli ile ilgili sorulara, "İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok." şeklinde yanıt vermişti.

"CANIMDAN BİR YERE GELİRMİŞ..."

Bir süredir aşk iddiaları karşısında sessiz kalan Sıla ile İlker Kaleli, Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini ilan etmişti. Kaleli, sevgilisiyle fotoğrafını, "Gelirmiş... Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine... Bilmediğim, canımdan can bir yere..." notuyla paylaşmıştı. Sıla ise yayınladığı bu kareye, "Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet... Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın." notunu düşmüştü.

DENİZDE AŞKA GELDİ 

Bir süredir aşk yaşayan Burçin Terzioğlu ile spor eğitmeni sevgilisi Umut Duygu, geçtiğimiz günlerde tatil için Çeşme'ye gitmişti. Ünlü çift, önceki gün bir beach'te görüntülenmişti. Denize giren Terzioğlu ile Duygu, birbirlerini su atarak eğlenmişlerdi. Her seferinde birbirlerine sarılan ünlü çiftin, romantik anları objektiflere  yansımıştı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor