Britney Spears'ın 'Kül' paylaşımına Cem Adrian'dan yorum

Magazin Haberleri
Britney Spears'ın 'Kül' paylaşımına Cem Adrian'dan yorum

İstanbul'da bir anaokulunda öğretmenlik yapan Dilara öğretmen, öğrencisine annesi tarafından yapılan doğum günü sürprizini sosyal medyadan paylaşmıştı. Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears o videoyu Cem Adrian'ın Kül şarkısı eşliğinde paylaştı. Cem Adrian'dan yorum gecikmedi.

Geçtiğimiz aylarda sosyal medyada paylaşılan bir video viral olmuştu. Anaokuluna giden bir çocuk arkadaşlarıyla oyun oynadığı sırada, karşısında elinde pastayla öğretmenini görünce büyük şaşkınlık yaşamış öğretmeninin elini defalarca kez öpmüştü.

40 MİLYON TAKİPİLİ INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

O görüntüleri izleyen dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears, gözyaşlarına tutamadı. Videoyu 40 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Spears, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Son iki gündür migrenim tuttu ve yataktan çıkamadım. Işığa maruz kalamadım ve kendimden geçecekmişim gibi hissettim. En kötüsüydü ve bu yüzden iki gün boyunca uyudum. Anneler Günü'nde baygındım… Bir gün geciktim, çok üzgünüm… Neyse, bu video beni ağlattı. Küçük çocuğun annesinin elleriyle ne yaptığını izleyin. Gerçekten küçük bir beyefendi demek istiyorum! Geçmiş Anneler Günü’nüz kutlu olsun."

 

CEM ADRİAN'DAN CEVAP GECİKMEDİ

Dünyaca ünlü isim, paylaşımında Cem Adrian'ın milyonlar dinlenen Kül şarkısını kullandı. Britney Spears'ın paylaşımına sessiz kalamayan Cem Adrian, Twitter hesabından "Dünya tuhaf bir yer" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Britney Spears Britney Spears instagram Cem Adrian sosyal medya