Bir Yeraltı Sitcom'u 5. Bölüm

Hasan Can Kaya'nın başrolünü oynadığı Bir Yeraltı Sitcom'u dizisinin 5. Bölümü 16 Nisan 2021 Cuma günü Exxen'de yayınlandı. İşte Bir Yer Altı Sitcom'u dizisinin 5. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. Bir Yeraltı Sitcom'u 5. Bölüm İzle.

16.04.2021 04:00 | Son Güncelleme : 16.04.2021 04:00

Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör'ün başrollerini paylaştığı Bir Yeraltı Sitcom'u dizisinin 5. Bölümü Exxen platformunda yayınlandı.  Dizinin yeni bölümleri her cuma yayınlanacak. 

Aralarında 1 Erkek 1 Kadın'ın da bulunduğu birçok projede senaristlik yaptıktan sonra ilk kişisel projesi Konuşanlar adlı orijinal talk show konsepti ile dikkat çeken senarist/komedyen Hasan Can Kaya'nın yeni dizisi Bir Yeraltı Sit-Com'unun yapımcılığını Hap Yapım üstlendi.

Yönetmenliğini ise Sultan San ve Nezih Helvacıoğlu yapıyor. Başrollerini Hasan Can Kaya, Günay Karacaoğlu, Tuna Orhan ve Ezgi Gör’ün paylaştığı Bir Yeraltı Sit-com’u’, İstanbul’un Güngören semtinde yaşayan dar gelirli YAYA ailesinin hikâyesini anlatıyor.

Konusu:

İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hayalleriyle, hayatın gerçekleri birbirine karışıyor. Bir Yeraltı Sit-com'u yeni bölümleriyle her Cuma EXXEN'de.

BİR YERALTI SİTCOM'U 5. BÖLÜM İZLE

Bir Yeraltı Sitcom'u dizisinin 5. bölümünü tek parça halinde izleyebileceğiniz link. Exxen paralı bir platformdur, diziyi izleyebilmek için abonelik gerektirir. 

BİR YERALTI SİTCOM'U 5. BÖLÜM FRAGMANI

Sıradaki Haber Yükleniyor