Beyin kanaması geçirmişti: Kızılcık Şerbeti'nin Apo'sundan haber var! Ekranlara ne zaman dönecek?

Haberglobal.com.tr
Kızılcık Şerbeti
Beyin kanaması geçirmişti: Kızılcık Şerbeti'nin Apo'sundan haber var! Ekranlara ne zaman dönecek?

Kızılcık Şerbeti'nin Apo'su Settar Tanrıöğen, 26 Ocak'ta beyin damarlarında oluşan anevrizmanın (baloncuk) patlaması sonucu beyin ve beyin zarları arasında kanama tespit edilince ameliyata alınmıştı. Hastanede tedavi gören Tanrıöğen'den haber geldi. Oyuncunun setlere ne zaman döneceği kesinleşti.

Son dönemde 'Kızılcık Şerbeti' dizisinde canlandırdığı 'Abdullah' karakteriyle adından söz ettiren usta oyuncu Settar Tanrıöğen, beyin kanaması geçirmişti. İki kez ameliyat edilen oyuncunun yoğun bakımdan çıktığı ve normal odaya alındığı açıklanmıştı. Tedavisi süren oyuncunun Kızılcık Şerbeti dizisine ne zaman döneceği ise merak konusu oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, hastanede dördüncü haftasını tamamlamak üzere olan 61 yaşındaki usta oyuncunun yarın taburcu olması bekleniyordu.

KIZILCIK ŞERBETİ'NE NE ZAMAN DÖNECEK?

Ancak iyileşmesi beklenenden yavaş ilerleyen Tanrıöğen'in bir süre daha hastanede tedavi göreceği öğrenildi. Ziyaret yasağı olan oyuncunun önümüzdeki 2 bölüm daha Kızılcık Şerbeti'nde olmayacağı kesinleşti.

Gelecek bölümler için de Settar Tanrıöğen’in doktorlarından alınacak bilgiye göre hareket edilecek.

Beyin kanaması geçirmişti: Kızılcık Şerbeti'nin Apo'sundan haber var! Ekranlara ne zaman dönecek? - Resim : 1

HASTANEDEN YAPILAN AÇIKLAMA

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Beyin damarlarında oluşan anevrizma kanaması nedeniyle tedavisi devam eden sanatçı Settar Tanrıöğen’in sağlık durumu hakkında açıklama yapılmıştı. Yapılan açıklamada “26 Ocak 2024 (Cuma) günü, baş ağrısı ve bilinç bulanıklığı şikayetleri üzerine yapılan tıbbi değerlendirmesinde, hastamız Settar Tanrıöğen’de; beyin damarlarında oluşan anevrizmanın (baloncuk) patlaması sonucunda beyin ve beyin zarları arasında kanama tespit edilmiştir" ifadeleri yer aldı.

Yoğun bakım servisine alınan oyuncuda 29 Ocak Pazar günü beyindeki kanamaya bağlı gelişme ihtimali olan beyin omurilik sıvısında artış tespit edildi ve sıvı basıncının dengelenmesi için girişimsel işlem yapıldı. Oyuncunun tedavisine devam edildiği ve "klinik durumunun stabil" olduğu bildirilmişti.