Berfu Yenenler kendi yüzünü nevresim takımına bastırdı

YouTube ve Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Berfu Yenenler kendi yüzünü nevresim takımına bastırdı. Yenenler, kendi yüzünü bastırdığı nevresim takımını sosyal medya hesabından paylaştı.

Berfu Yenenler kendi yüzünü nevresim takımına bastırdı

YouTube ve Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiren Berfu Yenenler kendi yüzünü nevresim takımına bastırdı. Yenenler, kendi yüzüzü bastırdığı nevresim takımını sosyal medya hesabından paylaşarak "İlişkilerde birbirine alan tanımak çok önemli' ifadesini kullandı.

Özellikle YouTube ve Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren eski Miss Turkey güzellerinden Berfu Yenenler kendi yüzünü nevresim takımının üzerine bastırdı. Kendi yüzünü bastırdığı nevresim takımını sosyal medya üzerinden paylaşan Yenenler, "Kendi yüzünü de nevresime bastırmazsın ama ya...", "Bayılıyorum size", "Ya siz harikasınız!", "Ne yaparsan yap çocuklar Eser'e benziyor, onun alanı daha geniş", "Abla sen Türkiye güzelisin ne yapıyorsun?” "Şimdi Eser düşünsün." şeklinde yorumlar aldı. 

 

Kaynak: Haber Global