Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Leyla'sı Ebru Özkan Saban hamile mi? Açıklama geldi

Ben Bu Cihana Sığmazam Magazin Haberleri
Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Leyla'sı Ebru Özkan Saban hamile mi? Açıklama geldi

Ünlü oyuncu Ebru Özkan'ın başrolü olduğu 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin son bölümünde belirginleşen göbeğinden dolayı hamile olduğu öne sürüldü. Özkan'ın menajerlik şirketinden yapılan duyuruda oyuncunun hamilelik iddiası kesin bir dille yalanladı.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Engin Benli, Ragıp Savaş ve Işıl Yücesoy gibi isimlerin paylaştığı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisi, ATV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Leyla'sı Ebru Özkan Saban hamile mi? Açıklama geldi - Resim : 1

2016 yılında meslektaşı Ertan Saban ile nikah masasına oturan Ebru Özkan Saban'ın başrolü olduğu 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin son bölümündeki görüntüsü kafa karıştırdı.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Leyla'sı Ebru Özkan Saban hamile mi? Açıklama geldi - Resim : 2

44 yaşındaki oyuncunun belirginleşen karnı akıllara 2. kez hamilelik iddiasını getirince menajerlik şirketinden açıklama geldi.

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Leyla'sı Ebru Özkan Saban hamile mi? Açıklama geldi - Resim : 3

HAMİLELİK İDDİASINI YALANLADILAR

Biricik adında 5 yaşında bir kızı olan Ebru Saban'ın ikinci kez anne olmaya hazırlandığı iddiasının ardından menajerlik şirketinden oyuncunun son dönemde biraz kilo aldığı belirtilerek "Ajansımızın tek hamile olan oyuncusu Funda Eryiğit" açıklaması yapıldı.

Kaynak: Haber Global TV

Ben Bu Cihana Sığmazam Ertan Saban