Başrol oyuncusu koronavirüse yakalanmıştı... Maraşlı dizisiyle ilgili flaş gelişme

koronavirüs Maraşlı Dizi Haberleri
Başrol oyuncusu koronavirüse yakalanmıştı... Maraşlı dizisiyle ilgili flaş gelişme

ATV'nin sevilen dizisi Maraşlı'dan kötü haberler art arda geldi. Başrol oyuncusu Burak Deniz'in koronavirüse yakalanmasının ardından, Maraşlı'nın yeni bölümüyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrollerde yer aldığı Maraşlı'dan hayranlarını üzecek bir haber daha geldi.

Başrol oyuncusu koronavirüse yakalanmıştı... Maraşlı dizisiyle ilgili flaş gelişme - Resim : 1

Sevilen dizisinin başrol oyuncusu Burak Deniz geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış ve sete ara verilmişti. 

Başrol oyuncusu koronavirüse yakalanmıştı... Maraşlı dizisiyle ilgili flaş gelişme - Resim : 2

MARAŞLI 13. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sette görülen koronavirüs vakaları nedeniyle Maraşlı dizisinin 13. bölümü 5 Nisan pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Merakla beklenen yeni bölüm yerine hafızalara kazınan sahnelerin yer alacağı özel bölüm seyirciyle buluşacak. 

Yapımını "Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Maraşlı dizisinin 13. bölümü 12 Nisan Pazartesi saat 20.00'de ATV ekrana gelecek. 

MARAŞLI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Kaynak: Haber Global

maraşlı Maraşlı dizisi haberleri dizi haberleri koronavirüs Maraşlı dizisinin konusu ne Maraşlı 5 Nisan 2021 Maraşlı 13. bölüm ne zaman yayınlanacak Burak Deniz Alina Boz Burak Deniz koronavirüs