Başrol oyuncusu koronavirüse yakalanmıştı... Maraşlı dizisiyle ilgili flaş gelişme

ATV'nin sevilen dizisi 'dan kötü haberler art arda geldi. Başrol oyuncusu Burak Deniz'in e yakalanmasının ardından, Maraşlı'nın yeni bölümüyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.

03.04.2021 09:35 | Son Güncelleme : 03.04.2021 09:42

Alina Boz ve Burak Deniz'in başrollerde yer aldığı Maraşlı'dan hayranlarını üzecek bir haber daha geldi.

Sevilen dizisinin başrol oyuncusu Burak Deniz geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış ve sete ara verilmişti. 

MARAŞLI 13. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Sette görülen koronavirüs vakaları nedeniyle Maraşlı dizisinin 13. bölümü 5 Nisan pazartesi akşamı yayınlanmayacak. Merakla beklenen yeni bölüm yerine hafızalara kazınan sahnelerin yer alacağı özel bölüm seyirciyle buluşacak. 

Yapımını "Tims&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği Maraşlı dizisinin 13. bölümü 12 Nisan Pazartesi saat 20.00'de ATV ekrana gelecek. 

MARAŞLI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor