Barış Murat Yağcı'dan çok konuşulacak açıklama: Sevgiline ismiyle hitap ediyorsan sıkıntı vardır

Survivor 2020'den sonra birliktelikleriyle gündeme gelen Nisa Bölükbaşı ve , önceki gün Etiler'de bir AVM'de görüntülendi.

20.02.2021 13:36 | Son Güncelleme : 20.02.2021 13:47

Survivor'ın ardından aşk yaşadıkları ortaya çıkan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı, Uludağ tatili öncesi alışverişe çıktı. Yaşadıkları aşkla sık sık magazin gündemine gelen Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı, tv100'de yayınlanan Magazin Hattı kameralarına konuştu.

"ŞARKICI OLMAK İÇİN YAPMADIM"

Survivor 2020’den sonra şarkıcılığa adım atan Barış Murat Yağcı, yeni şarkısının klip çekimleri için hazırlık yaptığını dile getirdi. Yeni şarkısından bir bölümü yayınlayan Yağcı, sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi olmuştu.

"TUTARSA DEVAMI GELİR"

Kendisine gelen tepkiler hakkında konuşan Barış Murat Yağcı, "O kısmı bilinçli koyduk. Güzel de oldu, en azından kimin ne olduğunu, kimin ne tepki verdiğini gördük. Tepki gösterenler kendileri konuşulsun diye bir denize daldı. İçim çok rahat, son hali çok iyi. Nisa dinledi, o da çok beğendi" dedi.

Yeni çalışmasını şarkıcı olmak için yapmadığını dile getiren ünlü isim, "Ben sadece sevenlerimi mutlu etmek için yaptım. Tutarsa da devamı gelecek gibi duruyor" dedi.

“BANA İSMİMLE HİTAP ETTİĞİNDE SİNİRLENİYORUM”

Sevgilisi Nisa Bölükbaşı’na 'Çevgilim çen mi geldiiin çen benim çevgilim misin aşşkııım' diye seslendiği çektiği bir video yayınlayan Barış Murat Yağcı, sosyal medyada ti’ye alınan o anlar hakkında da konuştu.

Yağcı, “Sevgiline ismiyle sesleniyorsan ilişkide sıkıntı vardır. Nisa bana direkt Barış diye seslendiğinde sinirleniyorum. Benden bir şey isteyeceğini ya da bir şeye sinirlendiği için olduğunu biliyorum” dedi.

'DÖVME' KRİZİ HAKKINDA KONUŞTU

Sevgilisinin isteği üzerine bir dövmesini sildireceğini söyleyen Yağcı, "Nisa kıskanç biri. O istediği için sildireceğim. Ayrıca bir ilişkide buna benzer kıskançlıklar olmasa bence asıl o zaman sıkıntı vardır. Kıskanılmak güzel bir şey" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Global

Sıradaki Haber Yükleniyor