Baht Oyunu 17. Bölüm Tek Parça Full İzle | Kanal D Baht Oyunu final son bölüm izle

Baht Oyunu 17. Bölüm Tek Parça Full İzle | Kanal D Baht Oyunu final son bölüm izle

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu'nun finali yani 17. bölümü 12 Ekim Salı günü yayınlandı. Dizi biter bitmez internete yüklendi. Baht Oyunu'nun 17. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Baht Oyunu final İzle.

Baht Oyunu dizisinin 17. bölümü yani finali Kanal D'de 12 Ekim Salı günü yayınlandı.

Baht Oyunu Final Bölümünde ne oldu?

Ada, Bora'ya evli olduğunu itiraf edince kıyamet kopuyor. Bora, Ada'ya karşı sert davranıyor. Ada, aşkını ve Bora'yı geri kazanabilecek mi?

Baht Oyunu 16. Bölümde ne olmuştu?

Baht Oyunu 5 Ekim Salı yayınlanan 16. bölümde Ada, Bora'dan uzak durmaya çalışırken kaderin cilvesiyle tekrar yakınlaşınca olaylar iyice çıkmaza giriyor.

Bora ve ailesinin Ada'yı isteme hayal kırıklığıyla sonuçlanır. Ada tarafından reddedilen Bora artık aşka olan inancını kaybetmeye çok yakındır. Ada, işten ayrılmaya karar verir. Ada, Bora’nın odasına gidip onunla vedalaşır ancak işten ayrılmasına ramak kala Ada’nın karşısına bir engel çıkar. Kaderin cilvesi bu olayla Ada'nın işten ayrılmasına engel olur. Bir diğer yandan da Ada ile Tuğçe arasında yeni bir rekabetin doğmasına sebep olur.

Ada ve Tuğçe’ye bir vakfın düzenlediği ödül töreni için adaydırlar. Böylelikle Ada, kendini kanıtlamak için var gücüyle çalışmaya başlar. Yeni yazısının peşine düşen Ada, bir anda ortadan kaybolur. Herkes telaşla Ada’yı ararken Ada’nın başı büyük bir beladadır.

Baht Oyunu dizisinin konusu

Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir… Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki... Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar’ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada’yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.

Oyuncu kadrosu

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı ARC Film imzalı yeni dizisi “Baht Oyunu” yakında Kanal D'de! Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Baht Oyunu 17. Bölüm İzle - Final

Kanal D'de yayınlanan Baht Oyunu dizisinin 12 ekim günü yayınlanan finali yani 17. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

BAHT OYUNU 17. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Kaynak: Haber Global

Baht Oyunu