Baht Oyunu 13. Bölüm Full İzle

Kanal D'nin yeni dizisi Baht Oyunu'nun 13. bölümü 14 Eylül Salı günü yayınlandı. Dizi biter bitmez internete yüklendi. Baht Oyunu'nun 13. Bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. Baht Oyunu 13. Bölüm İzle.

Baht Oyunu 13. Bölüm Full İzle

Baht Oyunu dizisinin 13. bölümü Kanal D'de 14 Eylül Salı günü yayınlandı.

Baht Oyunu 13. Bölümün konusu

Ada dört bir koldan tehlike altında! Ada ve Bora'nın aşkları öğrenilince olayların karışması kaçınılmaz oluyor.

Baht Oyunu 12. Bölümde ne olmuştu?

Selin’in Ali’yi kaçırdığını haber alan Bora ve Ada ikilinin peşine düşüyor. Ali ve Selin’i durdurmaya çalışırken kendilerini bir oyunun içinde bulurlar. Bu sırada şirkette Bora ve Ada’ya dair ilginç bir dedikodu yayılır. Onlara bir türlü ulaşamayan Rüzgar ve Tuğçe, karış karış Ada ile Bora’yı aramaya başlar.

Ali ve Selin’in planı işler. Nihayet baş başa kalan ikilinin duyguları açığa çıkar ve Bora, Ada’ya aşkını ilan eder. Çiçeği burnunda aşıklar ilişkilerini gizlemeye karar verirler ancak bu düşündükleri kadar kolay olmayacaktır.

Baht Oyunu dizisinin konusu

Bahtınızın kara olduğuna bir kere inandıysanız, makus talihi yenmek pek de kolay değildir… Ancak ilk aşık oldukları erkeklerle evlenirlerse mutluluğu yakalayacaklarına inanan ve bunu başaramamış kadınlar arasında büyüyen Ada, tam da bu işe son noktayı koymak, kaderin çarkına çomağı sokmak üzeredir ki... Olanlar olur, Ada ilk aşkı olduğuna inandığı Rüzgar tarafından terk edilir. Ada mutluluk yolunda Rüzgar’ı geri kazanmak isterken karşısına Bora çıkar. Aşkı ve inancı arasında sıkışan Ada’yı, zorlu ve romantik bir yolculuk beklemektedir.

Oyuncu kadrosu

Kanal D’nin yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı ARC Film imzalı yeni dizisi “Baht Oyunu” yakında Kanal D'de! Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Baht Oyunu 13. Bölüm İzle

Kanal D'de yayınlanan Baht Oyunu dizisinin 14 eylül günü yayınlanan 13. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link. 

BAHT OYUNU 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Baht Oyunu