Bahar Candan, kendisiyle Dubai'ye gelmesi için para karşılığında arkadaş ilanı verdi: Kilo ve boy şartı da var!

Magazin Haberleri
Bahar Candan, kendisiyle Dubai'ye gelmesi için para karşılığında arkadaş ilanı verdi: Kilo ve boy şartı da var!

Yıllar önce yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla adını duyuran sosyal medya fenomeni Bahar Candan, sosyal medya hesabından kendisiyle para karşılığında Dubai'ye gelecek birini aradığını duyurdu. Candan aradığı ilginç kriterleri sıralamayı da ihmal etmedi.

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, para karşılığı arkadaş aradığını açıkladı.

GÜNLÜK 5 BİN TL'YE ARKADAŞ ARIYOR

Geçtiğimiz sene de sosyal medya hesabından ilan vererek günlüğü 200 dolara arkadaş arayan Candan, bu sefer de kendisiyle Dubai'ye gelecek birini aramaya başladı. Instagram hesabından kriterlerini sıralayan Candan, "Dubai'ye benimle gelecek arkadaş arıyorum. 18-23 yaş, 1.70 cm ve üzeri, 56-60 kilo görünüşündeki kızlar. 7 yıldızlı otel, benimle businessclass uçma ayrıcalığı. Her gün 300 dolar, toplam 6 gün. Hemen başvurun" dedi.

Bahar Candan, kendisiyle Dubai'ye gelmesi için para karşılığında arkadaş ilanı verdi: Kilo ve boy şartı da var! - Resim : 1Bahar Candan, kendisiyle Dubai'ye gelmesi için para karşılığında arkadaş ilanı verdi: Kilo ve boy şartı da var! - Resim : 2Bahar Candan, kendisiyle Dubai'ye gelmesi için para karşılığında arkadaş ilanı verdi: Kilo ve boy şartı da var! - Resim : 3

Kaynak: Haber Global

Bahar Candan bahar candan sosyal medya Dubai Bahar Candan iş ilanı