Bağırsaklarını mı yıkattı? 5 ayda 30 kilo veren Ata Demirer sessizliğini bozdu

Haberglobal.com.tr
Magazin Haberleri
Bağırsaklarını mı yıkattı? 5 ayda 30 kilo veren Ata Demirer sessizliğini bozdu

Son dönemde verdiği kilolarla gündeme gelen Ata Demirer 30 kilo verdiğini söyleyerek hakkında çıkan iddialara yanıt verdi. Demirer nasıl zayıfladığını da açıkladı.

Ata Demirer, 5 ayda 30 kilo vererek değişimiyle gündeme geliyor. Uzun zaman kilo sorunuyla mücadele eden 51 yaşındaki Demirer son haliyle hayranlarından da beğeni topluyor.

Ünlü isim zayıflama sırrını katıldığı bir televizyon programında anlattı.

Bağırsaklarını mı yıkattı? 5 ayda 30 kilo veren Ata Demirer sessizliğini bozdu - Resim : 1

Ata Demirer zayıflama sürecini konuşurken, "Mesela böyle şeyler var bize empoze edilen moda akımlar var mesela diyetisyenler, işte şu diyetisyen şöyle dedi bu diyetisyen böyle dedi şu beslenme şu diyeti bu diyeti" dedi.

Bağırsaklarını mı yıkattı? 5 ayda 30 kilo veren Ata Demirer sessizliğini bozdu - Resim : 2

"Ben şimdi bir 30 kilo falan vermiş durumdayım sağda solda okuyorum böyle birtakım asparagas haberler yok bağırsaklarını yıkattı, yok mide ameliyatı oldu. Hayır öyle bir şey olmadı" diyen Ata Demirer zayıflama sırrını da paylaştı:

"Belki izleyen varsa şu an işine yarar diye söylüyorum benim glisemik endeksim yüksekti bozuktu. İnsülin direncim vardı, insülin direncini ortadan kaldırmak için düzgün beslendim, spor yaptım. 2 buçuk sene falan sürdü, öyle bir anda da vermedim."

Demirer, geçtiğimiz ocak ayında konuk olduğu programda, "Öğlen ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Direkt et, balık, protein yedim. Sabahları da 45 dakika yürüdüm" demişti.

Bağırsaklarını mı yıkattı? 5 ayda 30 kilo veren Ata Demirer sessizliğini bozdu - Resim : 3